Drukarki etykiet firmy Brady: bezprzewodowe drukowanie w technologii Bluetooth?

Brady Corporation wprowadza na rynek pierwsze drukarki etykiet wyposażone w karty sieciowe Bluetooth?. Dzięki nim użytkownicy mogą projektować etykiety za pomocą smartfonów, a następnie drukować je bezprzewodowo.  

Drukarki BMP?51 i BMP?53 umożliwiają wydajne i szybkie drukowanie etykiet. Każdy z modeli jest wyposażony w kartę sieciową firmy Brady, która zapewnia obsługę technologii Bluetooth?. Dostępna opcjonalnie karta Wi-Fi umożliwia drukowanie bezprzewodowe. Dodatkowo, model BMP 51 wyposażony jest w wyświetlacz LCD i klawiaturę QWERTY, która pozwala wygodniej projektować etykiety.

BMP 51 i 53 to pierwsze drukarki, w których Bluetooth zapewnia łączność z aplikacją Brady Mobile. ?Aplikacja Brady Mobile pozwala użytkownikom pracującym w terenie tworzyć
i błyskawicznie drukować etykiety za pomocą smartfonu z systemem Android, nie trzeba mieć przy sobie laptopa ani innego urządzenia? ? wyjaśnia Gino Van der Ven, menedżer produktu z firmy Brady Corporation. Aplikacja Brady Mobile została opracowana, aby ułatwić tworzenie szablonów etykiet. Obsługuje również kody kreskowe, a także wiele symboli
oraz piktogramów.

Ciekawym udogodnieniem jest możliwość łatwego umieszczenia w drukarce kasety zawierającej zarówno materiał etykiet, jak i taśmę. Dzięki temu rozwiązaniu materiały eksploatacyjne kończą się jednocześnie. Oba modele, BMP 51 i 53, obsługują technologię Smart Cell, dzięki której drukarka automatycznie dobiera format etykiety, pasujący do wybranego materiału. Dodatkowo, każde z urządzeń jest wyposażone w wytrzymałą wbudowaną obcinarkę oraz obsługuje funkcję szybkiego drukowania.

W razie konieczności projektowania bardziej złożonych etykiet w oprogramowaniu LabelMark? firmy Brady, wystarczy połączyć drukarkę z komputerem za pomocą kabla USB. Zależnie od potrzeb, urządzenia można zasilać na różne sposoby. Użytkownicy mają do wyboru korzystanie z baterii typu AA lub akumulatora litowo-jonowego, a także zasilanie prądem zmiennym.

Jako ekspert w dziedzinie identyfikacji za pomocą kodów kreskowych, firma Brady wspomaga przedsiębiorstwa z sektorów: lotniczego, samochodowego, chemicznego, transportu publicznego, telekomunikacyjnego i wielu innych.

Aby pobrać aplikację Brady Mobile na swojego smartfona z systemem Android, odwiedź witrynę Android Market i wpisz ?Brady Mobile? lub zeskanuj kod QR.

Więcej informacji: http://www.bradyeurope.com/BMP51