Dobre wyniki sprzedaży przełączników panelowych SAIA-Burgess

  Od momentu przeniesienia w 2003 roku produkcji przełączników panelowych Saia-Burgess do Wielkiej Brytanii, sprzedaż tej grupy produktów bardzowzrosła. Rekordowe wyniki sprzedaży osiągnięte w roku 2004, także i w 2005 utrzymywały się na bardzo wysokim poziomie.

  Portfel przełączników panelowych obejmuje najwyższej jakości przyciski sterownicze, przełączniki klawiszowe, przełączniki obrotowe (również z mechanizmem na klucz – typu ?stacyjka?), wyłączniki bezpieczeństwa oraz elementy sygnalizacyjne. Wszystkie ww. grupy produktów, oferowane są w wielu wersjach wykonania oraz w bogatej gamie kolorystycznej.

  W obecnej chwili, różne rodzaje przełączników panelowych Saia-Burgess spełniają wszystkie ważne, światowe standardy i normy przemysłowe, gwarantujące bezpieczeństwo i niezawodność działania produktów, nawet w najbardziej wymagających warunkach

  Najnowsze grupa przełączników Saia-Burgess, wykorzystująca technologie piezo też spotyka się z bardzo dobrym przyjęciem Klientów. Przełączniki te – o opatentowanej technologii ? przekształcają ciśnienie, wywierane na czujnik piezo, w sygnał napięciowy, który następnie jest przetwarzany w przełączniku unipolarnym (FET), do stworzenia impulsu wyłączenia. Przełączniki wykorzystujące tę technologię idealnie pasują do aplikacji w zakresie kontroli procesów, kontroli dostępu w lokalnych transporcie publicznym i innych lokalnych urządzeniach infrastruktury.

  Przełączniki, wykonywane w technologii konwencjonalnej, także cieszą się dużym zainteresowaniem i powodzeniem. Ich modułowa budowa, łatwość montażu oraz rozbudowy sekcji styków, pozwalają na zastosowanie tylko jednego przełącznika do sterowania pracą wielu obwodów. Są one wykorzystywane głównie w projektach seryjnych (OEM), gdzie najczęściej znajdują zastosowanie jako wyłączniki bezpieczeństwa systemów lub autonomicznych maszyn, w systemach kontrolnych procesów przemysłowych, dźwigów, pojazdów, w urządzeniach zabezpieczających i wyjściach awaryjnych.

  Nad jakością produkcji w firmie SAIA-Burgess czuwa system zapewnienia jakości ISO9001, natomiast same przełączniki panelowe są produkowane, testowane i certyfikowane zgodne z normami: EN418, IEC 947-5-1 lub IEC 947-5-5.

  Jedynym przedstawicielem i wyłącznym dystrybutorem na Polskę firmy Saia ? Burgess jest SABUR sp. z o.o.