Debiut FOCAST zapowiada się udanie

  Prawie 80 firm z Polski, Kanady, Stanów Zjednoczonych, Włoch, Danii, Niemiec, Norwegii, Liechtenstein, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Czech, Szwecji, Chin i Słowenii zaprezentuje się już w czerwcu w Poznaniu w ramach pierwszej edycji Forum Odlewniczego FOCAST.

  Ekspozycja Forum zlokalizowana będzie w pawilonie 3, gdzie prezentowana będzie komplementarna oferta branżowa wystawców targów ITM Polska – salonu Metalforum (metalurgia, hutnictwo, przemysł metalowy).

  Integralną częścią Forum FOCAST będzie przestrzeń specjalna dedykowana odlewniom – Park Tematyczny „Odlewnictwo” – organizowana od lat na targach ITM Polska przez Stowarzyszenie Techniczne Odlewników Polskich.

  Forum FOCAST mają towarzyszyć spotkania matchmakingowe ITM Focast Meetings ułatwiające znalezienie potencjalnych partnerów biznesowych. Na spotkania można się rejestrować poprzez międzynarodową platformę www.b2match.eu/focast-itm-meetings.
  Spotkania te to szansa na:
  •    wygodne przeszukanie potencjalnych kontrahentów po branżach, jak również po  prezentowanych  ofertach lub zgłaszanym  zapotrzebowaniu na podwykonawstwo,
  •    umówienie się na osobiste spotkanie
  •    dodatkową formę reklamy firmy.

  Tylko wystawcy targów FOCAST oraz ITM Polska mogą prezentować na Focast ITM Meetings swoje usługi podwykonawstwa z zakresu obróbki metali.

  Po wybraniu interesujących kontrahentów można umówić się na osobiste spotkanie podczas targów. Biznesowe rozmowy odbywają się w kameralnych warunkach, przy stolikach, w sali zlokalizowanej w pobliżu ekspozycji. Czas każdego spotkania został zoptymalizowany do 30 minut, by dać szanse zarówno na rozpoznanie potrzeb i możliwości kontrahentów, jak również by umożliwić odbycie kilku spotkań tego samego dnia. Każdy uczestnik może odbyć dziennie nawet 9 takich rozmów z potencjalnymi kooperantami.

  Forum Odlewnicze FOCAST odbędzie się w dniach 3-6 czerwca w Poznaniu, a spotkania odbędą w drugim i trzecim dniu trwania targów tj. 4-5 czerwca 2014  w godz. 11.00-16.00 w pawilonie 3 w sali na antresoli.

  Zapraszamy do rejestracji na stronie: www.b2match.eu/focast-itm-meetings