CSI Computer Systems for Industry ? Wysokowydajne zasilacze 3U do systemów CPCI z serii maxpowerPRO


Firma Schroff ma w swojej ofercie konwertery z serii maxpowerPRO do systemów CompactPCI zasilane napięciem stałym. Szeroki zakres napięć zasilających 36-75 VDC sprawia, iż konwertery są szczególnie przydatne do zastosowań w aplikacjach dla telekomunikacji i przemysłu. Wyjście ma cztery napięcia w pełni zgodne ze standardem CompactPCI. Mają również elektroniczne zabezpieczenie przed przepięciami oraz przeciążeniami zgodne ze standardem EN 61000-3-2, dzięki PFC.
Zasilacze mają funkcję Hot-Swap, są redundantne, a dzięki szynie Current Share Bus możliwa jest równoczesna praca trzech zasilaczy w trybie 2+1, gdzie jeden z nich pracuje jako rezerwowy. Dzięki temu możliwe jest zapewnienie nieprzerwanej i stabilnej pracy zasilanego przez nie systemu. Wysokowydajna technologia tyrystorowa pozwoliła na zmieszczenie całego urządzenia w obudowie 3U, szerokości tylko 8HP i głębokości 160 mm, a tym samym na zaoszczędzenie miejsca w kasecie.
Panele przednie zasilaczy firmy Schroff wyposażone są w specjalne uchwyty ze sprzęgłem,ułatwiające załączanie i odłączanie konwerterów z magistrali, co w znaczącym stopniu poprawia komfort ich użytkowania. Sama obudowa zapewnia stopień ochrony IP-20 oraz sprawia, iż jest on w klasie A pod względem emisji pola elektromagnetycznego oraz zgodność z normami EN 60950, UL 1950, cUL 1950, CE. www.csi.net.pl