Bezpieczna żywność i ERP

    Macrologic podpisał kontrakt z Polsanders w Pruszczu Gdańskim, w której zostanie wdrożony System ERP ? Xpertis.
    Polsanders jest producentem premiksów witaminowo-mineralnych do zbilansowanych paszprzemysłowych i gospodarskich, koncentratów białkowych i energetycznych.
    Dotychczas użytkowane przez Polsanders oprogramowanie nie zapewniało zadowalającej informacji menedżerskiej i nie było kompatybilne z innymi nowoczesnymi rozwiązaniami informatycznymi. Z tego powodu Polsanders postanowił zmodyfikować system sterowania produkcją oraz wymienić system zarządzania po to, aby nowe bardziej sprawne i wydajne systemy spełniały wszelkie oczekiwania w nowoczesnym zarządzaniu przedsiębiorstwem. Nowe rozwiązanie ma wspomagać zarządzanie trzema higienicznie odseparowanymi liniami produkcyjnymi oraz ma wspierać obszary projektowania i logistyki sprzedaży. Polsanders zamówił również moduł analityczny wspomagający ocenę realizacji planów w poszczególnych obszarach biznesowych. W ramach umowy z Macrologic Polsanders zamówił brązowy pakiet usługowy, zapewniający możliwość bezpłatnego uczestniczenia w szkoleniach, obsługę hotline, serwis informacyjny związany ze zmianami wynikającymi z przepisów i otoczenia prawnego oraz usługi związane z utrzymaniem i rozwojem systemu.
    Zarząd Polsanders uznaje, że wprowadzenie nowego systemu ERP wspomagającego zarządzanie jest jednym z elementów udoskonalających firmę i jej produkty i będzie pozytywnie wpływać na umacnianie własnej pozycji rynkowej w Polsce i za granicą. www.macrologic.pl