Akademia ASTOR

ASTOR rozpoczyna nowy projekt edukacyjny: Akademię ASTOR. Inicjatywa dotyczy kompleksowej działalności szkoleniowej, która ma podnosić kompetencje techniczne i zarządcze w firmach produkcyjnych oraz integratorskich. Łączy teorię z wiedzą praktyczną z zastosowaniem rozwiązań technicznych oraz jest wsparciem inwestycji klienta. Oprócz warsztatów poświęconych produktom: Wonderware, GE Fanuc, SATEL, Kawasaki, Horner i Korenix, klienci mogą także wybierać kursy o innej tematyce, jak zarządzanie projektami czy doskonalenie procesów produkcyjnych.
Szkolenia podzielone są na dwa główne obszary: techniczny i biznesowy. Oferta skierowana jest do: informatyków, automatyków, integratorów, działów wdrożeniowych oraz dyrektorów produkcji, osób odpowiedzialnych za planowanie i realizację inwestycji, koordynatorów Lean, projektantów i użytkowników systemów.
? W sytuacji, gdy firmy ograniczają moce produkcyjne i tną koszty, jest czas, który możemy spożytkować na ?dozbrajanie się?, nabycie czy poszerzenie posiadanychoraz zdobycie nowych kompetencji ? mówi Iwona Jakielska, koordynator Akademii ASTOR. ? W trudnych czasach wiedza w tym zakresie pozwala podjąć bardziej efektywne decyzje bez większych nakładów inwestycyjnych.
Wykładowcami Akademi ASTOR są specjaliści z wieloletnim doświadczeniem praktycznym w zakresie omawianych zagadnień oraz z odpowiednim przygotowaniem dydaktycznym. Wykładowcy produktowi są certyfikowanymi trenerami Wonderware i GE Fanuc. Uczestnicy szkoleń otrzymują certyfikaty, o unikatowym numerze, które są autoryzowane przez dostawców produktowych ASTOR.