ABB rusza z webinariami: Zbuduj swoje kompetencje w obszarze projektowania instalacji elektrycznych

ABB uruchomia cykl bezpłatnych szkoleń on-line w obszarze projektowania instalacji elektrycznych. Szkolenia skierowane są do projektantów i elektroinstalatorów specjalizujących się w projektach budynków każdego typu – od rodzinnych po te o przeznaczeniu komercyjnym. Szkolenia prowadzone są w języku polskim i są bezpłatne.

Na liście dostępnych jest ponad 30 różnych webinariów. Specjaliści ABB wezmą pod lupę zarówno tematy dla początkujących – opowiadając o podstawach budowy i zarzadzania instalacją elektryczną, także w zakresie automatyki budynku, jak również przedstawią bardziej złożone aplikacje analityczne oraz narzędzia do projektowania. Udział w szkoleniach jest bezpłatny, a zapisy prowadzone są przez platformę ABB MyLearning

W jaki sposób dołączyć do szkolenia?

  1. Załóż konto na platformie ABB MyLearning – postępuj zgodnie z instrukcją: FILM
  2. Wejdź na stronę: new.abb.com/buildings/pl/platforma-szkolen-on-line-abb  i wybierz szkolenie, które Cię interesuje i zarejestruj się na sesję.
  3. Zostaniesz przekierowany do ABB MyLearning. Zapisz się na szkolenie używając czerwonego przycisku „REGISTER”.
  4. Otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem oraz załącznikiem umożliwiającym dodanie treningu do Twojego kalendarza.
  5. Szkolenie będzie następnie widoczne na ABB MyLearning w zakładce „MY LEARNING”. Szkolenie prowadzone jest w czasie bieżącym – dołącz do niego w ustalonym terminie używając przycisku „JOIN”.

ABB