9. Konferencja VIX Automation

Po raz 9. klienci VIX Automation oraz użytkownicy oprogramowania Proficy spotkają się, aby wymienić się doświadczeniami i poznać nowości dotyczące software`u od lat tworzonego przez GE Digital. 

W tym roku gospodarze wydarzenia VIX Automation zapraszają do Wielkopolski, do otoczonego lasami hotelu Barczyzna już 29 września. Przepiękna okolica, a także swobodna atmosfera corocznego wydarzenia nie były bez wpływu na wybór hasła tegorocznego spotkania: Naturalnie o Przemyśle. 

Jak zwykle zostaną omówione najnowsze zmiany w produktach GE Digital, ale także prawdziwe historie wdrożeń tych produktów (między innymi Wodociągi Raciborskie), pojawią się też inspirujące prezentacje dotyczące systemów raportowych oraz standardu ISA 101. Jak co roku pojawi się tez gość specjalny, który opowie o work-life balance. 

Bardzo ważnym elementem Konferencji VIX Automation jest wizyta referencyjna ? 30 września, w czasie której uczestnicy będą mogli zobaczyć nowoczesny zakład firmy Tarkett (produkującej deski i panele podłogowe) znajdujący się w Orzechowie. Firma ta wykorzystuje systemy GE Digital do monitorowania jakości swoich produktów. Więcej na ten temat goście usłyszą w trakcie wizyty. 

Naturalnie (nomen omen) organizator przewidział szereg atrakcji dla uczestników, które jednak owiane są tajemnicą! 

Organizator zaprasza już 28 września na wieczorne spotkanie integracyjne, podczas którego będzie można porozmawiać w swobodnej atmosferze z kolegami po fachu, a także podyskutować z opiekunami handlowymi oraz technikami. 

Rejestracja na wydarzenie, a także więcej informacji na stronie https://www.vix.com.pl/konferencja/