Wystawa Firmowa DMG MORI

    Siedziba firmy DMG MORI Polska Sp. z o. o.  w Pleszewie na cztery dni zamieniła się w wielkie centrum wystawiennicze. W dniach od 15 do 18 listopada 2016r. odbywała się tam Wystawa Firmowa, która była znakomitą okazją do zapoznania się z najnowszą ofertą firmy. W spotkaniu uczestniczyło blisko 700 osób oraz kilka szkół średnich i wyższych.

    Wystawa trwała cztery dni, a każdy dzień obfitował w konferencje, warsztaty i wykłady, w trakcie których zwiedzający mogli, m.in. zapoznać się z najnowszymi produktami DMG MORI, zobaczyć jak funkcjonuje fabryka FAMOT Pleszew, a także posłuchać jakie cele producent wyznaczył sobie na kolejny rok. W trakcie dni otwartych przybyli goście zostali podzieleni na 4 grupy, dla których przygotowano cztery interesujące bloki tematyczne.

    W centrum technologiczno-szkoleniowym firmy można było zobaczyć pokazy obróbki 11 maszyn pracujących „na żywo” . Ponadto firma DMG MORI wraz z partnerami: SANDVIK, HAIMER, RENISHAW oraz OPEN MIND przygotowała ciekawe seminaria tematyczne, w których uczestnicy Wystawy Firmowej mogli wziąć udział.

    Już dziś, DMG MORI zapowiedziało kolejne wydarzenie, które stało się tradycją od ponad 20 lat, czyli Open House Pfronten, który będzie miał miejsce, w jednym z największych zakładów produkcyjnych u podnóża Alp, w dniach 14 -17 lutego 2017r.
    Źródło: DMG MORI