Wilk Elektronik – inwestycja w technologie przyszłości

    W jubileuszowy, 10 rok istnienia polskiej marki pamięci GOODRAM, jej producent, Wilk Elektronik SA może nie tylko pochwalić się coraz mocniejszą pozycją swojej marki na rynku, ale także inwestycjami w najbardziej zaawansowane technologie produkcji. Jako dostawcę nowoczesnej linii produkcyjnej Wilk Elektronik wybrał światowego lidera w dziedzinie rozwiązań dla przemysłu elektronicznego , markę Panasonic.

    W ramach wartej milion Euro inwestycji,  na terenie nowoczesnej hali produkcyjnej polskiej firmy stanęły jedne z najbardziej zaawansowanych i innowacyjnych  maszyn do montażu powierzchniowego serii Panasonic NPM-D2. Co więcej, maszyny zakupione przez Wilk Elektronik SA  będą pierwszymi tego typu zainstalowanymi przez Panasonic w Europie. „W procesie wyboru dostawcy naszej nowej linii produkcyjnej kierowaliśmy się przede wszystkim jego zaawansowanym poziomem technologicznym” mówi Wiesław Wilk,
    Prezes Wilk Elektronik SA. „W zakresie produkcji pamięci GOODRAM podstawowym kryterium jest dla nas jakość naszych produktów dlatego też tak dużą wagę przykładamy do inwestycji w najlepsze na rynku  innowacyjne rozwiązania technologiczne” dodaje Prezes Wilk Elektronik.  Panasonic jest obecnie liderem sprzedaży maszyn do montażu powierzchniowego (SMT) i może pochwalić się największą ilością wdrożeń na świecie. Niezawodność rozwiązań technologicznych tej marki została potwierdzona już niejednokrotnie przez gigantów branży IT.