Weź udział w pierwszym konkursie programistycznym Rockwell Automation C++ Challenge

Rockwell Automation wraz z ChallengeRocket.com organizują swój pierwszy konkurs programistyczny, który rozpoczął się 21 grudnia i potrwa do 21 lutego 2019 r.

Rockwell Automation C++ Challenge to internetowy konkurs programistyczny obejmujący test i zadania z kodowania. Zadaniem uczestników będzie rozwiązanie problemu pisząc kod programu bezpośrednio na platformie ChallengeRocket używając języków C++ i C.

Przewidziano trzy nagrody pieniężne: 10 000 PLN za I, 4 000 PLN za II i 3 000 za III miejsce.

„Era The Connected Enterprise nadchodzi wielkimi krokami, a my chcemy ją współtworzyć. Bardziej produktywny i zrównoważony świat stanowi część naszej wizji. Aby mogła się ona spełnić, potrzebujemy osób kreatywnych,  o niezwykłym talencie. Podejmij wyzwanie i razem z Rockwell Automation stań się częścią zmiany w kierunku Przemysłu 4.0” – zachęca Joanna Osoba-Botwina, EMEA Talent Acquisition Manager.

Wzięcie udziału w konkursie jest bardzo proste – wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny dostępny pod adresem: https://challengerocket.com/rockwell?redirect=/rockwell/register. Zarejestrować się i wykonać zadanie konkursowe w dowolnym momencie do 21 lutego.


Źródło: Rockwell Automation