VI Spotkanie Integratorów i Partnerów KUKA

Tegoroczne, VI już Spotkanie Integratorów i Partnerów KUKA odbyło się 22. listopada 2018 r. w Hotelu Afrodyta Business & SPA w Radziejowicach. Wydarzenie było jednocześnie uwieńczeniem 10 lat działalności KUKA w Polsce.

Na spotkaniu pojawili się reprezentanci firm współpracujących z KUKA m.in. Siemens, Schunk, Sick, Troax, Piab, a także integratorzy oraz goście specjalni, dr. Christian Liedtke z KUKA AG oraz Elmar Schauppel z KUKA Deutschland GmbH.

Tematami przewodnimi VI Spotkania Integratorów i Partnerów KUKA były Rynek, Trendy, Innowacje. Po oficjalnym przywitaniu gości przez gospodarzy wydarzenia, reprezentanci KUKA oraz Partnerzy podzielili się wiedzą i doświadczeniem na temat najbardziej efektywnych rozwiązań w dziedzinie automatyki.

Zaprezentowano nowości z oferty KUKA: robota LBR iisy, nowy model panelu sterującego smartPAD- 2 roku oraz nową generację robotów KR QUANTEC-2.

Ważnym punktem spotkania była debata na temat wyzwań, oczekiwań i potrzeby Integratora na polskim rynku, w której uczestniczyli przedstawiciele klientów końcowych sektora Automotive & Tier1 oraz Oficjalnych Partnerów Systemowych KUKA. Odbyły się także prezentacje na temat trendów i innowacji w branży z udziałem gości specjalnych.

Część merytoryczną uzupełnił moment wręczenia nagród specjalnych – Tytanów KUKA, przyznanych w dwóch kategoriach: Debiut Roku oraz Największa liczba zamówionych robotów.

Jubileusz oddziału KUKA w Polsce nie mógł się odbyć bez symbolicznego tortu i szampana.


Źródło: KUKA