VECTOR i SAGEM ? partnerstwo strategiczne

VECTOR, firma zajmująca się projektowaniem, wytwarzaniem i integracją systemów telekomunikacyjnych, rozpoczyna współpracę z międzynarodową korporacją SAGEM.

Fundament tego biznesowego partnerstwa to wzajemne stworzenie obu stronom warunków do dalszej ekspansji w ich ?koronnych dyscyplinach?. VECTOR rozszerzy swoją rynkową ofertę o integrację systemów M2M (Machine to Machine). SAGEM natomiast, lider w dziedzinie projektowania i wytwarzania innowacyjnych rozwiązań bezprzewodowych dedykowanych dla rynku komunikacji mobilnej, dzięki tej umowie zwiększy swoją sprzedaż modułów GSM na rynku polskim.

Firma SAGEM, która w 1999 roku jako jedna z pierwszych na rynku zaimplementowała technologię GPRS do swoich produktów, oferuje niezawodne produkty, których jakość potwierdzona jest na rynkach międzynarodowych. VECTOR, opierając się na modułach partnera, projektuje i produkuje systemy telemetryczne zgodne z unikalnymi wymaganiami klienta, dostarcza także kompleksowe wsparcie techniczne ? doradztwo, przygotowanie prototypów, szkolenia, serwis.