Trwa seminarium Robotyzacja linii produkcyjnych

Dzisiaj – 16 maja w Krakowie trwa seminarium „Robotyzacja linii produkcyjnych” organizowane przez nasze wydawnictwo Trade Media Interational. W przeciągu dzisiejszego dnia odbędzie się 10 prelekcji największych firm robotyzacyjnych jak również związanych z osprzętem do automatyzacji i robotyzacji linii produkcyjnych oraz ich wizualizacji
W seminarium bierze udział ponad 120 uczestników z wielu branż przemysłu.
Za nami sześć pierwszych prezentacji. W czasie pierwszego bloku wystąpiły firmy Astor, Kamery IR oraz Balluff. Prezentację firmy Astor „Innowacyjne rozwiązania w dziedzinie automatyzacji i robotyzacji procesów” poprowadził Stefan Życzkowski oraz Paweł Handzlik. Natomiast „Zastosowania kamer termowizyjnych w robotyce” firmy Kamery IR poprowadził Ryszard Śpitalniak. Ostatnią prezentację w tym bloku „Systemy wizyjne oraz systemy połączeń w robotyce” poprowadził Daniel Oszczęda z firmy Baluff. Po przerwie swoje rozwiązania zaprezentowały firmy TechData, Mitsubishi Electric oraz igus. Sławomir Drążkiewicz z firmy TechData przedstawił prezentacj „optymalizacja linii produkcyjnej z użyciem Autodesk Factory Design Suite”. Następna prelekcja dotyczyła „Zrobotyzowanych linii produkcyjnych według Mitsubishi Electric” i została poprowadzona przez Piotra Gilosa. Ostatnia prezentacja przed przerwą poprowadzil Rafał Gralewski z firmy igus „ igus w automatyzacji nowoczesnych linii produkcyjnych.

W czasie całego seminarium w foyer uczestnicy seminarium mają możliwość rozmów zarówno z prelegentami jak i reprezentantami 9 firm, które podczas naszego seminarium prezentują swoje produkty i rozwiązania na stoiskach wystawienniczych.


Po przerwie odbędzie się ostatni blok prezentacji, na którym zaprezentują się firmy Comau Poland, ABB, MV Center oraz Fanuc Robotics Polska. Po zakończeniu prelekcji zaplanowany został panel dyskusyjny z udziałem wszystkich naszych prelegentów.

W następnej relacji przedstawimy wywiady z prelegentami, wystawcami i uczestnikami seminarium jak również postaramy się przedstawić wszystkie produkty jakie zostały zaprezentowane podczas całego dzisiejszego seminarium.