Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o. otwiera nowe biuro w Holandii

  Firma Transfer Multisort Elektronik otwiera biuro w Eindhoven, w Holandii. Jest to już siódme biuro zagraniczne spółki, która obecna jest także w Czechach, Słowacji, Rumunii, Hiszpanii, Niemczech i na Węgrzech.
  Siedziba biura znajduje się pod adresem:
  Transfer Multisort Elektronik B.V.
  Beemdstraat 1
  5653MA Eindhoven
  Holandia

  Decyzja o założeniu kolejnej spółki jest istotną częścią strategii firmy Transfer Multisort Elektronik, która zakłada dalszy rozwój działalności na rynkach europejskich. Pracownicy holenderskiego biura TME będą odpowiedzialni przede wszystkim za wspieranie lokalnych klientów, zarówno biznesowych, jak i indywidualnych oraz fachowe doradztwo w zakresie oferty produktowej. Teraz sprzedaż towarów na terytorium Holandii prowadzona będzie przez spółkę holenderską, która wystawiać będzie faktury ze stawką VAT obowiązująca w Holandii.
  O firmie Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.
  Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o., istniejąca od 1990 roku, jest obecnie jednym z największych europejskich dostawców komponentów elektronicznych, elektrotechnicznych, wyposażenia warsztatowego oraz automatyki przemysłowej. Firma zatrudnia ponad 500 osób w centrali w Polsce i spółkach zależnych w innych krajach. TME oferuje prawie 160 000 komponentów elektronicznych od znanych, światowych producentów, które dystrybuuje do 128 krajów świata.