Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o. otwiera nową spółkę zależną we Włoszech

  Firma Transfer Multisort Elektronik otwiera spółkę zależną w Bergamo, we Włoszech. Jest to już ósme biuro zagraniczne spółki, która obecna jest także w Czechach, Słowacji, Rumunii, Hiszpanii, Niemczech, Holandii oraz na Węgrzech.
  Siedziba biura znajduje się pod adresem:
  TME ITALIA S.R.L.
  Via Zanica 19K
  24050 Grassobbio, Bergamo

  Włochy

  Decyzja o założeniu kolejnej spółki jest istotną częścią strategii firmy Transfer Multisort Elektronik, która zakłada dalszy rozwój działalności na rynkach europejskich. Pracownicy włoskiego biura TME będą odpowiedzialni przede wszystkim za wspieranie lokalnych klientów, zarówno biznesowych, jak i indywidualnych orazfachowe doradztwo w zakresie oferty produktowej. Teraz sprzedaż towarów na terytorium Włoch prowadzona będzie przez spółkę włoską, która wystawiać będzie faktury ze stawką VAT obowiązująca we Włoszech.
  O firmie Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.
  Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o., istniejąca od 1990 roku, jest obecnie jednym z największych europejskich dostawców komponentów elektronicznych, elektrotechnicznych, wyposażenia warsztatowego oraz automatyki przemysłowej. Firma zatrudnia ponad 500 osób w centrali w Polsce i spółkach zależnych w innych krajach. TME oferuje prawie 160 000 komponentów elektronicznych od znanych, światowych producentów, które dystrybuuje do 128 krajów świata.