TOSIBOX Lock500 iAPS

Lock 500 to nowy przemysłowy router firmy TOSIBOX. Projektując router, TOSIBOX postawił na uniwersalność i wydajność. Technologia Plug&Go™ pozwala na automatyczne zestawianie połączeń VPN z każdym typem sieci WAN/Wi-Fi/GSM bez dodatkowej konfiguracji. Dane są przesyłane z prędkością do 90 Mbit/s, bezpośrednio pomiędzy urządzeniami TOSIBOX a nie poprzez serwer pośredniczący zlokalizowany w chmurze.

Konfiguracja urządzenia nie wymaga posiadania specjalistycznej wiedzy czy instalacji oprogramowania. Router pozwala na podłączenie do Internetu i dostęp do urządzeń IP znajdujących się za zaporą sieciową i NAT-em w sieci lokalnej dla użytkowników posiadających sparowany z nim klucz TOSIBOX. Tunel VPN pomiędzy routerem a kluczem Tosibox jest zestawiany automatyczne bez potrzeby zmiany ustawień zapory sieciowej czy przekierowania portów. Dane przesyłane przez sieć publiczną są szyfrowane i nie są widoczne dla innych użytkowników Internetu.

Połączenia poprzez sieć WAN.
Router działa z dynamicznymi, statycznymi, prywatnymi adresami IP niezależnie od dostawcy Internetu. Oprogramowanie routera automatycznie zestawia tunel VPN do sparowanych z nim kluczy TOSIBOX lub klientów mobilnych (do 50 konkurencyjnych połączeń). Wspiera połączenia poprzez serwery proxy i ma wbudowaną zaporę sieciową oraz NAT.

Połączenia poprzez sieć GSM.
Router ma wbudowany modem GSM LTE (dwa porty kart micro SIM). Router działa z dynamicznymi adresami IP niezależnie od operatora sieci GSM. Oprogramowanie TosiOnline™ monitoruje połączenie modemu z siecią GSM i automatycznie je przywraca w przypadku przerwania połączenia.

– LTE Cat-6,

– Do 300 Mbps DL, 50 Mbps UL

Połączenia poprzez sieć Wi-Fi.
Router może być klientem lub punktem dostępowym sieci Wi-Fi.

– IEEE 802.11 n/g/b, max. 150 Mbps

– WEP, WPA-PSK, WPA2-PSK, WPA-PSK/WPA2-PSK Mixed, WPA-EAP, WPA2-EAP, Szyfrowanie TKIP/AES

– Częstotliwość 2.412 – 2.462 GHz, 11 kanałów

– 2 porty anten RP-SMA, anteny w zestawie

– Moc sygnału 20 dBm max

Cyfrowe I/O.

– Dwa cyfrowe wejścia.

Izolacja galwaniczna, prąd wejściowy 5 mA przy 0-32V.

12V dla logicznego „1”; 0-5V dla logicznego „0”

– Dwa cyfrowe wyjścia,

24V DC, prąd 50 mA dzielony na oba wyjścia

Zasilanie i montaż:

– 12 do 48 V DC, złączka DC i zasilacz AC w zestawie

– zaczep do montażu na szynie DIN,

Waga: 505 g

Temperatura pracy: -20°C do +60°C

Temperatura składowania: -40°C do +70°C

Stopień ochrony: IP 20