Terminal mobilny Zebra MC9300 do pracy w magazynie, na produkcji i w logistyce

Każdego dnia ponad trzy miliony pracowników na całym świecie korzystają z komputera mobilnego z serii MC9000 do usprawniania procesów roboczych w magazynach i zakładach produkcyjnych. Jednak dziś firmy zmuszone są codziennie obsługiwać i wysyłać większą liczbę zamówień — szybciej niż kiedykolwiek wcześniej. Przedstawiamy MC9300, komputer mobilny, który poradzi sobie ze wszystkim — następny etap ewolucji najlepiej na świecie sprzedającego się komputera mobilnego klasy korporacyjnej.

Pracownicy zyskują maksymalną prostotę obsługi dzięki systemowi Android 11 (z możliwością aktualizacji do Android 14), większemu, zaawansowanemu ekranowi dotykowemu 4’3”, uchwytowi pistoletowemu oraz modułowi skanującemu imager do odczytu kodów kreskowych (1D) jak i dwuwymiarowych (2D). W zależności od potrzeb wybrać można skaner ze standardowym lub dalekim zasięgiem odczytu, co może być bardzo przydatnym rozwiązaniem np. w magazynach wysokiego składowania. Duża moc obliczeniowa i pojemność pamięci pozwala sprawnie obsługiwać wszystkie aplikacje. Nowe funkcje rejestracji danych obejmują opcjonalny aparat/kamerę tylną i przednią i doskonałą jakość rejestracji bezpośrednich oznaczeń części (DPM). Bateria zapewnia dwa razy dłuższy niż w przypadku modelu MC9200 czas pracy po jednym ładowaniu. Jest to najbardziej wytrzymały model z serii MC9000, jaki kiedykolwiek stworzono — urządzenie, które przetrwa dłużej niż praktycznie każde inne urządzenie w tej klasie w dowolnym środowisku, nawet w mroźni.

Standardowo urządzenie wyposażone jest w komunikację Bluetooth oraz Wi-Fi, a dzięki opcjonalnej komunikacji NFC szybkie zetknięcie umożliwia pracownikom sparowanie MC9300 ze skanerem pierścieniowym, drukarką mobilną, zestawem słuchawkowym i nie tylko. Jeśli chodzi o pracę w najtrudniejszych warunkach eksploatacji terminal MC9300 jest praktycznie wodo- i pyłoszczelny (klasy szczelności IP67 i IP65 zgodnie z odpowiednimi normami), odporny na upadki nawet z wysokości do 2,4 metra, wielokrotne wstrząsy i zapewnia wyjątkową niezawodność działania. Szkło Corning Gorilla zapewnia zaś dwóm z najbardziej delikatnych elementów urządzenia — wyświetlaczowi i szybce skanera — maksymalną ochronę przed zarysowaniami i uderzeniami. Gwarancja producenta na urządzenie wynosi 12 miesięcy.

Wyposażenie pracowników w terminale Zebra MC9300 oznacza wyposażenie ich w komputer mobilny zaprojektowany z myślą o komforcie i cechujący się optymalną, sprawdzoną w praktyce ergonomiką. Jeśli chcesz dopytać o szczegóły zapraszamy do sklepu WWW.BCMARKET.PL.