Telic Polska sp. z o.o. ? Modem GSM/GPRS GS64Terminal

Modem został skonstruowany z myślą o dotychczasowych użytkownikach Sony Ericsson GM29Terminal w taki sposób, aby jego implementacja nie wymagała większych zmian w oprogramowaniu i żadnych zmian sprzętowych.

GS64Terminal to urządzenie typu plug & play z integralnym czytnikiem karty SIM oraz standardowym złączem antenowym FME. Podłączenie do komputera PC bądź innego sterownika zewnętrznego umożliwia port RS232. W sposób łatwy i szybki umożliwia bezprzewodową komunikację z dowolnym urządzeniem. Zastosowanie sprawdzonego protokółu komunikacji szeregowej upraszcza i skraca czas potrzebny na integrację urządzenia z zewnętrznym sterownikiem.

Funkcje modemu umożliwiają odbieranie oraz wysyłanie danych za pomocą sieci GPRS (klasa 10), CSD, SMS oraz wykonywanie połączeń głosowych. Wbudowany protokół TCP/IP oraz zwiększony zakres temperatury pracy (od -30 do 75°C) czyni produkt idealnym do zastosowania w profesjonalnych aplikacjach przemysłowych.

Produkt to elastyczne rozwiązanie, które znajduje swoje praktyczne zastosowanie w różnego rodzaju aplikacjach. Monitoring i kontrola, sprzedaż, ochrona / alarm, szybkie zarządzanie to obszary implementacji GS64Terminal.

www.telic.pl