Systemy komunikacji przemysłowej w dobie Industry 4.0

Phoenix Contact rozszerza ofertę szkoleń o kolejne zagadnienia nowoczesnej automatyki.  Poznaj w praktyce rozwiązania komunikacji bezprzewodowej oraz komunikacji  oparta o Ethernet przemysłowy.

W dobie czwartej rewolucji przemysłowej Phoenix Contact chce nie tylko oferować rozwiązania, ale też dzielić się wiedzą i doświadczeniem.  Już we wrześniu startuje kolejny cykl szkoleń dla praktyków automatyki przemysłowej.

Tematyka:

  • Ethernet przemysłowy
  • PLCnext – otwarta platforma pro
  • Cyberbezpieczeństwo w sieciach przemysłowych
  • Systemy komunikacji bezprzewodowej (Radioline, WLAN, Bluetooth)

Na szkoleniu nauczysz się jak dobrać urządzenia komunikacji bezprzewodowej do istniejących lub nowych aplikacji. Dowiesz się jak skonfigurować urządzenia sieciowe WLAN, Bluetooth oraz jak jak zdiagnozować i korygować błędy konfiguracji sieci. Poznasz także zagadnienia związane z cyberbezpieczeństwem.

Zapraszamy inżynierów zajmujących się infrastrukturą komunikacyjną w aplikacjach przemysłowych (projektowanie, instalacja, wdrażanie), odpowiedzialnych za systemy nadzoru i sterowania, przesyłania i analizy danych jak również menadżerów zarządzających tego typu obiektami.

Więcej informacji na https://phoe.co/szkolenie-komunikacja

Najbliższe terminy:

  • 5 września 2018, Szczecin
  • 26 września 2018, Rzeszów

Szkolenie jest bezpłatne. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc obowiązuje rejestracja na https://phoe.co/szkolenie-komunikacja