Spotkanie Złotych Partnerów ASTOR

  W dniach 19-20 czerwca br. w siedzibie firmy ASTOR w Krakowie, odbyło się spotkanie Złotych Partnerów – firm wyróżniających się najwyższymi kompetencjami i doświadczeniem na rynku automatyki, współpracujących z firmą ASTOR. W 2013 roku, na skutek podniesienia wymagań co do corocznych wyników sprzedaży oraz wyłonienia grupy firm charakteryzujących się partnerskim podejściem do wzajemnych relacji biznesowych, wyłonione zostało prestiżowe grono 12 Złotych Partnerów.

  Program Partnerski ASTOR powstał w 2003 roku, jako odpowiedź na rosnące wymagania rynku w zakresie kompetencji firm wdrażających systemy automatyki, informatyki przemysłowej oraz robotyki, korzystających z rozwiązań i produktów dostarczanych przez ASTORa. Do tej pory w Programie wzięło udział ponad 200 Partnerów, którym ASTOR przekazał łącznie ponad 1000 projektów. Rekomendowanie firmy Partnera inwestorom poszukującym profesjonalnych integratorów przy zapewnieniu najwyższego priorytetu wsparcia technicznego ASTOR, jest główną zaletą przystąpienia do Programu.

  W czasie tegorocznego spotkania Złotych Partnerów, Stefan Życzkowski, prezes ASTOR, przedstawił przewidywania dotyczące trendów na rynku automatyki w Polsce. Przedstawiciele firm zapoznali się z nową odsłoną programu partnerskiego. Zawężone do 12 firm grono sprzyjało zbadaniu potrzeb partnerów i efektywnej pracy.

  Dyskusje, które na gorąco wywiązywały się podczas prezentacji i podczas rozmów kuluarowych, służyły wypracowaniu rozwiązań, produktów i szkoleń „na wyłączność", dedykowanych tylko dla partnerów. „Specjaliści ASTOR rozwijają i doskonalą zaawansowane narzędzia, które wspierają Partnerów podczas rozmów biznesowych z inwestorami" – dodaje Jakub Hajkuś, analityk biznesowy ASTOR Consulting i jednocześnie koordynator Spotkania Partnerów.

  W podsumowaniu pierwszego dnia spotkania odbyło się zwiedzanie inteligentnego budynku ASTOR Technology Park – poligonu nowych technologii.

  Więcej o Programie Partnerskim ASTOR: www.astor.com.pl/programpartnerski 
  Lista Złotych Partnerów ASTOR: www.astor.com.pl/partnerzy/firmy-integratorskie/lista-zlotych-partnerow.html