SKK ? Szybki i pewny wydruk etykiet przez całą dobę

Amerykańska firma Datamax czołowy producent drukarek etykiet wypuściła właśnie na rynek swój najnowszy produkt drukarki etykiet serii H-class.

Są to niezawodne urządzenia przeznaczone do pracy w warunkach produkcyjnych, w których kwestią niezwykle istotną jest szybki wydruk i bezawaryjna praca przy dużym obciążeniu. Zaletą drukarek jest ich bardzo duża funkcjonalność oparta na najnowszej technologii i możliwość pracy 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę.

Drukarka wyposażona jest w system do monitorowania i serwisowania głowicy o nazwie INTELLISEAQ? czuwający nad przebiegiem procesu czyszczenia głowicy, monitorujący stani sposób jej użytkowania. Rozwiązanie to ma duży wpływna żywotność głowicy może być ona wymieniana rzadziejniż w tradycyjnych drukarkach etykiet.

Cechą wyróżniającą urządzenie od dotychczas istniejących na rynku są 2 dodatkowe porty USB do podpięcia urządzeń zewnętrznych (czytnik, waga, klawiatura), slotna kartę SD (do ładowania grafiki, czcionek, programów) oraz, dostępny w opcji, nawijak wewnętrzny umożliwiający nawinięcie pełnej rolki (do 203 mm). To pozwala na wyeliminowanie potrzeby stosowania nawijaków zewnętrznych, a co za tym idzie ? obniżenie kosztów i ograniczenie powierzchni stanowiska roboczego.

Unikatową cechą tych drukarek jest opcja wbudowanego skanera kodów kreskowych do weryfikacji poprawności wydrukowanego kodu kreskowego.

www.skk.com.pl