SKK ? Nowe kamery DVT 5×5

Firma SKK, dystrybutor systemów wizyjnych DVT Corporation na rynku polskim poszerzyła swoją ofertę o systemy wizyjne firmy Cognex. Obecnie SKK oferuje ponad 20 modeli systemów wizyjnych. Wszystkie to tzw. inteligentne kamery o kompaktowej budowie wyposażone: w mikroprocesor, pamięć, port Ethernet i We/Wy cyfrowe. Kamery są obsługiwane za pomocą oprogramowania działającego w środowisku Windows. Inteligentne kamery są wykorzystywane do inspekcji i kontroli jakości wytwarzanych produktów w przemyśle: samochodowym, opakowań, spożywczym oraz innych.
Obecnie firma SKK wprowadza na polski rynek trzy nowe kamery DVT modele 515, 535 i 545 produkcji Cognex. Nowe kamery zastępują wycofane modele 510, 520, 530, 540. Wszystkie nowe modele kamer wykonują lepszej jakości zdjęcia (nowy element CMOS/CCD), są o 50% szybsze od poprzedników i w pełni kompatybilne zarówno z oprogramowaniem Intellect, jak i Framework. Kamery serii DVT 5×5 spełniające dyrektywy ROHS.
SKK przeprowadza szkolenia z zakresu wykorzystania inteligentnych kamer DVT i Cognex. Szkolenie obejmuje przegląd parametrów produktów firm DVT i Cognex, omówienie oświetlenia i optyki do kamer oraz praktyczne zajęcia. Po szkoleniu kursanci są w stanie tworzyć własne aplikacje oparte na systemach wizyjnych DVT i Cognex. www.skk.com.pl