SIMCom Wireless Solutions rośnie do pozycji najpotężniejszego sprzedawcy modułów dla Internetu Rzeczy

    Czternasty rok z rzędu firma SIMCom Wireless Solutions utrzymała swoją pozycję światowego lidera na rynku modułów dla Internetu Rzeczy. Wydane ostatnio sprawozdanie "Przegląd udziału rynkowego sprzedawców na rynku modułów komórkowych M2M" sporządzone przez ABI, czołowe źródło spostrzeżeń, analiz i wiedzy specjalistycznej dotyczących Internetu Rzeczy, potwierdza rangę lidera firmy SIMCom w tej dziedzinie.
    Według sprawozdania ABI firma SIMCom zajęła pierwsze miejsce w dostawach modułów za 2015 rok. Przyszłymi największymi dostawcami staną się ci, którzy będą konkurowali ceną. Wynika to z tego, że technologie modułów, które odnotują najpotężniejszy wzrost w okresie najbliższych pięciu lat, pochodzą z najnowszych norm 3GPP dla LTE: Cat 1, Cat M1 oraz Cat M2.Fakty te pochodzą z "Przeglądu udziału rynkowego sprzedawców na rynku modułów komórkowych M2M" firmy ABI Research. Sprawozdanie to należy do sektora Internetu Rzeczy, internetu wszystkiego i M2M tej firmy, który zawiera sprawozdania, dane rynkowe, spostrzeżenia analityczne i oceny konkurencyjności.
    "Firma SIMCom zawarła kilka partnerstw o bardzo wysokim poziomie, celem których jest rozwój naszych nowych produktów i cech – oświadczyła pani Wendy Wang, dyrektor generalny SIMCom Wireless Solutions. – Coraz wyższa liczba klientów zaczyna rozumieć jakość produktów SIMCom. Oczekują nie tylko funkcjonowania modułu na najwyższym poziomie i wprowadzanie nowych właściwości na rynek, ale też łatwości użytkowania, co stało się głównym wymaganiem zwłaszcza wśród pracowników badań i rozwoju".
    Źródło: Centrum Prasowe PAP