SH21 Blackline

Komputer SH21 jest dedykowany do montażu na stanowiskach stacjonarnych w halach produkcyjnych. Komputery SH21 Blackline posiadają: szczelna konstrukcja przetestowana pod kątem IP65/IP67, pojemnościowy ekran dotykowy z trzy-milimetrowym szkłem przeciwodblaskowym i doskonałe możliwości roamingu Wi-Fi. Komputer SH21 Blackline, przeznaczony głównie do montażu stacjonarnego , jest wyposażony w wysokowydajny zasilacz 110/230 VAC.
Użytkownicy pracujący w zapylonych halach, w mokrych magazynach towarów drobnicowych oraz
w zakładach z żywnością przechowywaną w temperaturach ujemnych, potrzebują informacji w czasie rzeczywistym, które mogą być istotne dla procesów produkcyjnych, a które uzyskują dzięki urządzeniom zaprojektowanym tak, aby wytrzymać te niezwykle zmienne warunki środowiskowe. Jeśli kierownicy produkcji i magazynów nie zyskają natychmiastowego dostępu do informacji za pośrednictwem komputera przemysłowego, awaria sprzętu może obejmować wiele obszarów i być kosztowna. Przemysłowe komputery stacjonarne lub do montażu w pojazdach to rozwiązanie pozwalające zachowywać maksymalną wydajność produkcji.
Operatorzy transportu i logistyki, którzy pracują z komputerami SH21 Blackline w chłodniach lub przy trudnych warunkach zewnętrznych oraz w zakładach, którzy śledzą procesy i kontrolę jakości, mogą liczyć na wybór najnowszych systemów operacyjnych Microsoft w komputerach wyposażonych w takie funkcje jak: kolorowy wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości, antyodblaskowy ekran wielodotykowy z obsługą w rękawicach, przewodowa sieć Ethernet (GbE), wiele portów szeregowych i USB do skanerów lub aparatów, a także zaawansowane narzędzia programowe do tworzenia niestandardowych klawiatur ekranowych i zarządzania podłączonymi urządzeniami.