Schneider Electric wprowadza na rynek nową rodzinę listw zasilających APC Easy Rack PDU

Schneider Electric, lider w dziedzinie cyfrowej transformacji zarządzania energią i automatyzacji, wprowadził na rynek serię modułów PDU APC Easy Rack: łatwych w instalacji i obsłudze listw zasilających z możliwością zaawansowanego zarządzania obciążeniem. Nowa rodzina APC Easy Rack PDU oferuje niezawodną dystrybucję zasilania w konkurencyjnej cenie, pochodzącą od cieszącej się światowym zaufaniem marki i lidera w dziedzinie akumulatorowego zasilania podtrzymującego. Począwszy od szaf sieciowych i środowisk edge computing, a skończywszy na małych i średnich centrach danych, moduły PDU APC Easy Rack zapewniają użytkownikom niezawodne rozwiązanie zapewniające ciągłość zasilania.

Urządzenia PDU APC Easy Rack są wyposażone w przyjazny dla użytkownika ekran LCD, wielofunkcyjny interfejs sieciowy i mogą być w pełni spersonalizowane pod względem koloru, długości przewodów i numeracji gniazd. Nowa seria, zbudowana z aluminium jest lżejsza od poprzednich modeli. Została zaprojektowana tak, by instalacja listwy była szybka i bezproblemowa dla specjalistów IT, integratorów systemów, wykonawców instalacji elektrycznych i VAR-ów.

Wszystkie moduły PDU APC Easy Rack spełniają wysokie normy zgodności elektromagnetycznej (EMC) i standardy bezpieczeństwa, w tym CE EN55035, EN55032, EN55024, TUV i EN/IEC62368-1. Są one również wyposażone w bezpieczne protokoły uwierzytelniania i szyfrowania. Nowe listwy dystrybucyjne są także konkurencyjne cenowo, oferując rynkowi bezpieczne i niezawodne rozwiązanie w zakresie dystrybucji zasilania. APC Easy Rack mogą zostać zamontowane bez używania dodatkowych narzędzi i trafiają do klienta wraz ze wspornikami, co eliminuje konieczność zakupu dodatkowych akcesoriów, oszczędzając czas i pieniądze.

Rodzinę APC Easy Rack PDU dzieli się na trzy nowe serie:

  • Easy Basic Rack PDU ma bardzo niski profil, lekką obudową i może być opcjonalnie wyposażony w zregionalizowane gniazda.
  • Easy Metered Rack PDU wyposażono w zarządzanie listwą poprzez sieć za pośrednictwem interfejsu webowego, pozwalającego na konfigurację alertów oraz wyświetlacz LCD, służący do monitorowania zasilania szafy.
  • Easy Switched Rack PDU oferuje zarządzanie listwą przez sieć z możliwością konfigurowania alertów oraz zdalne sterowanie włączaniem/wyłączaniem gniazd w celu zresetowania podłączonych do nich urządzeń, zabezpieczania i grupowania gniazd oraz udostępniania portów sieciowych, co pozwala ograniczyć ilość połączeń sieciowych.

W zrównoważonych budynkach nie powinno się rezygnować z pomp ciepła

Trzy serie APC Easy Rack PDU oferują rozwiązania dla firm różnej wielkości i skali. Od małych przedsiębiorstw po duże, złożone centra danych. Ich prostota obsługi oraz niezwykła lekkość gwarantują, że każdy produkt APC Easy Rack PDU może z łatwością wpasować się w istniejące środowisko informatyczne przy minimalnym nakładzie czasu, zasobów i przerw w pracy.

Schneider Electric z dumą prezentuje swoją nową rodzinę produktów APC Easy Rack PDU. Seria Easy oferuje konkurencyjne cenowo, wytrzymałe i zoptymalizowane produkty z zakresu podtrzymywania zasilania, pochodzące od renomowanego lidera rynku. Ich przemyślana, kompaktowa i bezpieczna konstrukcja spełnia zapotrzebowanie na niezawodne, nieprzerwane zasilanie, zapewniające ciągłość działania, wtedy gdy firmy tego najbardziej potrzebują – powiedział Jean-Baptiste Plagne, Global VP Edge Computing Solutions w Schneider Electric.

Więcej informacji na temat modułów PDU APC Easy Rack można znaleźć na stronie internetowej pod linkiem.


Schneider Electric