Schneider Electric prezentuje innowacyjne rozwiązania podczas XXVIII Energetycznych Targów Bielskich  Energetab 2015

  Sterownik do automatyzacji stacji SN Easergy T200I, mierniki parametrów sieci PowerLogic PM5000, transformator olejowy z automatyczną regulacją przekładni Minera SGrid – to tylko niektóre nowości z oferty Schneider Electric, które będzie można zobaczyć na tegorocznych targach Energetab 2015.
  Na tegorocznych Targach zaprezentujemy innowacyjne rozwiązania Schneider Electric z zakresu rozdziału energii nn i SN. Są to m.in.:

  • PowerLogic PM5000 – analizator parametrów sieci do podstawowych i zaawansowanych aplikacji pomiarowych. Jest to nowy standard pomiarów precyzyjnych w przystępnej cenie. 

  • Premset – innowacyjna rozdzielnica SN nowejgeneracji w izolacji stałej SSIS.

  • Easergy T200I – sterownik do automatyzacji stacji, charakteryzujący się redukcją współczynników SAIDI i SAIFI oraz przywróceniem zasilania poniżej 30 sekund.

  • EVLink – innowacyjna stacja do ładowania pojazdów elektrycznych.

  Program EcoXpert – Zdobądź z nami nowy rynek
  Na Targach zostanie zaprezentowany program EcoXpert, skierowany do Dystrybutorów orazmniejszych firm, zainteresowanych realizacją projektów z zakresu efektywności energetycznej. Są to projekty dla małych i średnich budynków, wykorzystujące systemy automatyki, instalacji rozdziału energii elektrycznej w oparciu o produkty i technologie Schneider Electric.
  70 lat doświadczeń produkcji w Polsce
  W tym roku Zakład Automatyki i Systemów Elektroenergetycznych REFA oraz Mikołowska Fabryka Transformatorów MEFTA, należące do Schneider Electric, obchodzą swoje 70 lecie. Z tej okazji I i II dnia Targów (15 i 16 września) o godz. 13.00 zapraszamy na stoisko Schneider Electric na jubileuszowy tort.
  Samochody elektryczne – konkurs
  Na Targach zostanie zaprezentowana EVLink – innowacyjna stacja Schneider Electric do ładowania pojazdów elektrycznych. Schneider Electric razem z partnerem, firmą Alphabet, organizuje również pokaz oraz jazdy próbne samochodem elektrycznym BMW. Zapraszamy również do wzięcia udziału w ciekawym konkursie – więcej szczegółów na Targach.