Relacja z warsztatów ?Rozszerzona rzeczywistość dla pojazdów specjalistycznych?

    Pierwsze emocje po warsztatach ?Rozszerzona rzeczywistość dla pojazdów specjalistycznych? już opadły. Organizator ifm electronic Sp. z o.o., Partnerzy Newtech Engineering Sp. z o.o., Future Processing Sp. z o.o. zadbali o atrakcyjny program merytoryczny. Patronat nad wydarzeniem objął PIMOT. Nie zabrakło praktycznego podejścia do omawianych zagadnień, w tym prezentacji kamery O3M na żywo. Zgodnie z oczekiwaniami gości i organizatorów, spotkanie przebiegło w niezwykle przyjemnej atmosferze. Dziękujemy, że byliście z nami podczas tego wyjątkowego wydarzenia.

    Podczas warsztatów w Rawie Mazowieckiej, które odbyły się 26 maja w Hotelu Ossa Congress&SPA, eksperci ifm electronic przedstawili najnowocześniejsze rozwiązania przeznaczone dla maszyn mobilnych. Tematem przewodnim spotkania stała się innowacyjna kamera O3M, czyli autonomiczny system antykolizyjny. Urządzenie monitoruje obszar pracy z tyłu maszyny, wykrywa obiekty i ostrzega kierowcę przed kolizjami. Produkt zdobył już uznanie na całym świecie.

    Wszyscy goście zgodnie przyznają, że wartość merytoryczna spotkania była na najwyższym poziomie. Jest nam miło, że prezentacja kamery O3M i możliwość przetestowania jej na udostępnionych przez ifm pojazdach cieszyła się tak dużą popularnością.

    Kolejne spotkanie z teamem ifm electronic odbędzie się w dniach 16-17 listopada w Poznaniu. Więcej szczegółów oraz galerię zdjęć z dotychczasowych konferencji znajdziecie Państwo na stronie. Do zobaczenia!

    Źródło: ifm electronic