Produkt Roku 2003 w Gdańsku

Elity Polskiej automatyki zjechały się w tym roku do Gdańska, aby wziąć udział w niezwykłej ceremoni. Mianowicie podczas tegorocznych targów NAPĘDY I STEROWANIE w Gdańsku miała miejsce uroczystość wręczenia nagród miesięcznika CONTROL ENGINEERING ?Editors’ Choice Award 2003? (nagroda zespołu redakcyjnego) za najlepszy produkt roku.

Do konkurencji stanęło wiele firm, z czego wyróznionych zostało 10, które w swojej branży automatyki przemysłowej wyprodukowały najlepszy produkt. Warunek był tylko jeden, firma biorąca udział w konkursie musiała prowadzić swoją działalność w Stanach Zjednoczonych i w Polsce. W tym roku, jak zapowiedział zespół redakcyjny, nagrody zostaną wręczone, także firmom działającym jedynie na terenie Polski.

 

Wydawca, pan Michael J. Majchrzak, wręcza nagrody zwycięzcom w konkursie Produkt Roku 2003 Control Engineering Polska.

 

Pan Tomasz Mackowiak, Country Manager z firmy Yokogawa GesmbH Sp. z o.o., otrzymuje nagrodę za produkt Stardom Process Automation System w kategorii Przetwarzanie i Zaawansowane Sterowanie (Process and Advanced Control).

Pan Paul Hoerner de Roithberg, Sales Manager z firmy National Instruments Poland Sp. z o. o. otrzymuje nagrodę za produkt LabVIEW 7 Express w kategorii Oprogramowanie i Integracja Informacji (Software and Information Integration).

Pan Andrzej Skicki, Manager of Sales Support Department z firmy Siemens, otrzymuje nagrodę za produkt Simotion w kategorii Silniki, napędy i sterowanie Ruchem (Motors, Drives, and Motion Control).

Pan Lech Tylicki, Prezes Emerson Poland Sp. z o.o. i Pan Marek Sudolski, Kierownik Biura Handlowego Centrum Napędów dla firmy Apator Control Sp. z o.o. pokazują dyplom dla produktu Unidrive SP, Emerson Poland-Control Techniques.

Pan Janusz Polak, Zastępca dyrektora ds technicznych z firmy Introl Sp. z o.o. Katowice, otrzymuje nagrodę za produkt Control Planner/Simulator (CP/S)? w kategorii Oprogramowanie i Integracja Informacji (Software and Information Integration).

Pan Artur Kucybała, Kierownik ds marketingu i sprzedaży z firmy ABB Sp. z o. o. otrzymuje nagrodę za produkt InformIT SM3000 (ScreenMaster 3000) Paperless Recorder w kategorii Oprzyrządowanie i Czujniki Przetwarzania (Instrumentation and Process Sensors).

Pan Zbigniew Piątek, Dyrektor z firmy Beckoff Automation Sp. z o. o. otrzymuje nagrodę za produkt EtherCAT Ethernetbased I/O system w kategorii Sieć i Komunikacja (Networks and Communications).

Pan Lech Tylicki, Prezes firmy Emerson Electric Poland Sp. z o.o. otrzymuje nagrodę za produkt Unidrive SP w kategorii Silniki, Napędy i Sterowanie Ruchem (Motors, Drives, and Motion Control).

Pan Piotr Weroński, Dyrektor z firmy Invensys Sp. z o. o. oraz Stefan Łyczkowski, Prezes z firmy Astor Sp. z o. o. otrzymują nagrodę za produkt FactorySuite A2 Industrial Application Server, version 1.5 w kategorii Oprogramowanie i Integracja Informacji (Software and Information Integration).

Pan Marcel van Helten, Sales Leader Factory IT & Solutions z firmy GE Fanuc Automation Europe S.A. oraz Stefan Życzkowski, Prezes z firmy Astor Sp. z o. o. pokazują nagrodę za produkt PACSystems w kategorii Przetwarzanie i Zaawansowane Sterowanie (Process and Advanced Control).

Pan Krzysztof Sapieszko, Account Manager z firmy Honeywell Sp. z o.o. otrzymuje nagrodę za produkt Experion Process Knowledge Solution (PKS) w kategorii Oprogramowanie i Integracja Informacji (Software and Information Integration).

Grupa laureatów konkursu Produkt Roku 2003