Polska wersja językowa systemu wizualizacyjnego Proficy HMI/SCADA iFIX 5.8

Firma VIX Automation, Autoryzowany Dystrybutor Oprogramowania GE Intelligent Platforms ma przyjemność ogłosić, że pojawiła się polska wersja językowa systemu wizualizacyjnego Proficy HMI/SCADA iFIX 5.8 PL. To już szósta polskojęzyczna edycja oprogramowania iFIX, przygotowana przez zespół VIX Automation. Poza przetłumaczonym interfejsem użytkownika do dyspozycji klienta jest także wyczerpująca polska dokumentacja techniczna oraz kompletny system pomocy technicznej.

Co więcej, dostępna jest już polska wersja językowa w pełni funkcjonalnego klienta webowego i mobilnego dla oprogramowania iFIX ? systemu Proficy WebSpace.

Proficy HMI/SCADA iFIX 5.8 PL to otwarte, zaawansowane rozwiązanie informatyczne do kontroli produkcji, dające możliwość zautomatyzowania przedsiębiorstwa, analizowania danych czasu rzeczywistego oraz zarządzania produkcją.

Najnowsza wersja jest wyposażona w narzędzia do wyznaczania wskaźnika OEE, posiada bardziej wydajne mechanizmy redundancji i daje nowe możliwości obsługi SOA. IFIX 5.8 PL zawiera też dodatkowy archiwizator danych ? Proficy Historian for SCADA, wspiera nowe systemy operacyjne, posiada opcję dynamicznego skalowania rysunków i wraz z nowymi sposobami licencjonowania ? jest dostępna w niższej cenie!

 

Więcej informacji oraz bezpłatne demo dostępne na www.vix.com.pl.