Platforma Szkoleń Online

Kursy Lean Online to miejsce, w którym z praktycznych umiejętności doświadczonych konsultantów mogą skorzystać zarówno osoby indywidualne, jak i grupy pracowników.

Jaka jest tematyka kursów?

Większość kursów dotyczy tematyki Lean Management. Na bazie naszych doświadczeń stworzyliśmy kursy omawiające większość narzędzi szczupłego zarządzania, a także samej kultury.
Dużą popularnością cieszą się też zagadnienia dotyczące arkusza kalkulacyjnego. W kilku szkoleniach omawiamy wiele przydatnych funkcji programu, które mają zastosowanie w pracy na produkcji.
Z czasem rozwinęliśmy też platformę o tematykę związaną z bezpieczeństwem i higieną pracy, aby ułatwić Wam zapoznanie się z wieloma aspektami prawnymi.
Co znajdziesz w kursach?
Merytoryczne prezentacje, poparte mnóstwem praktycznych przykładów prosto z naszych realizacji. Wiele plików do pobrania, a w przypadku kursów Excelowych ? materiały wideo.

Jak to działa?

Kupujesz dowolny kurs dla siebie i korzystasz z niego przez nieograniczony czas. Możesz przeglądać materiały na komputerze bądź telefonie. W cenie szkolenia otrzymujesz dostęp do wszystkich aktualizacji, a także certyfikat potwierdzający umiejętności.

Jako firma otrzymujecie dostęp do wszystkich kursów, dla wybranej przez siebie liczby osób i na określony czas. Poza wartościowymi materiałami dostajecie panel do zarządzania szkoleniami. To aplikacja, która umożliwia planowanie szkoleń konkretnym pracownikom, podgląd matrycy kompetencji i generowanie raportów.

Bezpłatne kursy

Osoby indywidualne mogą sprawdzić nasze kursy korzystając z darmowych kursów: Bonus ? Wprowadzenie do Lean Management, Narzędzie Excel ? planowanie produkcji, BHP ? Zatrudnienie pracownika.

Zainteresowanym rozwiązaniem dla firm, polecamy skorzystanie z 14 dni testowych. Podczas dwóch tygodni można przejrzeć zarówno część naszych kursów, jak i panel do zarządzania szkoleniami.

Konsultacje

Silnym autem rozwiązania stworzonego i prowadzonego przez praktyków Lean Management jest możliwość skonsultowania swoich wątpliwości z doświadczonymi konsultantami. Dzięki temu można bardzo szybko przekuć zdobytą wiedzę w efekty.