Plastikowe oznaczniki do kabli UC-WMTBA

Oznaczniki UC-WMTBA ułatwiają oznakowanie kabli i wiązek przewodów o średnicy większej niż 4 mm. Poszczególne oznaczniki można mocować za pomocą tradycyjnych opasek kablowych. Szeroki przedział temperatur roboczych pozwala na ich stosowanie w wielu różnych środowiskach. Ponadto zapewniają one odpowiednią wielkość miejsca na ewentualny opis funkcji. Oznaczniki opisuje się za pomocą drukarki BLUEMARK LED lub plotera.

Jednoznaczne oznakowanie wszystkich przewodów i kabli przyczynia się do znacznego polepszenia przejrzystości szaf rozdzielczych i instalacji. Ułatwia ono prace montażowe i konserwacyjne oraz jest pomocne przy usuwaniu awarii.

Zgodne z normami i trwałe oznaczenie przewodów nie jest dodatkowym rozwiązaniem, lecz wymaganym przez coraz liczniejszych klientów standardem jakości nowoczesnych, profesjonalnych instalacji.
Systemy oznaczania przewodów i kabli firmy Phoenix Contact oferują każdemu użytkownikowi optymalne możliwości oznakowania jego produktów, niezależnie od tego czy wybrano oznaczniki nawlekane, nasuwane, zatrzaskiwane lub z opaskami kablowymi.