PGNiG Termika wdraża system wspierający procesy biznesowe

    PGNiG Termika, dostawca ciepła i energii elektrycznej, wdraża IFS Applications, system wspierający kluczowe procesy biznesowe.
    Firma będąca największym producentem ciepła i energii elektrycznej wytwarzanych w kogeneracji, zdecydowała się przeprowadzić aktualizację systemu do wersji IFS Applications 8.

    Z wdrożonego rozwiązania będzie korzystać 460 użytkowników, a wdrożenie wesprze kluczowe procesy biznesowe, takie jak finanse, zarządzanie projektami, zarządzanie paliwami, remonty, elektroniczny obieg faktur oraz zarządzanie dokumentacją. Dodatkowo, dzięki nowelizacji systemu, firma będzie mogła korzystać z innowacyjnych funkcjonalności, takich jak możliwość budżetowania i prognozowania w module zarządzania projektami.

    – Wdrożenie IFS Applications 8 pozwoli nam na optymalizację systemu ERP pod kątem nowych wymagań biznesowych i organizacji firmy. Szczególnie liczymy na nowe rozwiązania w obszarze zarządzania majątkiem, które pozwoli nam prowadzić bardziej efektywną politykę remontową dla urządzeń wytwórczych. Innym istotnym elementem wdrożenia jest wykorzystanie najnowszych technologii w architekturze systemu pozwalające każdemu użytkownikowi skonfigurować własny ekran do pracy z aplikacją – podsumowuje Dariusz Gawryś, dyrektor departamentu IT i administracji w PGNiG Termika.