PCI Days – Pharma Cosmetic Industry Days

Już 22-23 czerwca 2022 w Expo XXI w Warszawie odbędzie się kolejna edycja targów PCI Days. Jedynych w Polsce targów łączących branżę farmaceutyczną i kosmetyczną w jednym miejscu.

Nadchodząca edycja ponownie będzie miejscem, na którym swoją ofertę zaprezentują dostawcy podsektorów kompleksowo zaopatrujących przemysł farmaceutyczny i kosmetyczny w surowce, maszyny, opakowania, usługi etykietowania i znakowania, urządzenia oraz usługi laboratoryjne, usługi logistyczne i magazynowe, IT czy private label

W ramach powyższych podsektorów uczestnicy targów zapoznają się z najnowszymi topowymi produktami oraz światowymi trendami, co pozwoli im czerpać inspiracje i zdobywać szeroką wiedzę oraz ulepszać swoje zakłady produkcyjne.

Spotkaniom targowym towarzyszyć będzie ciekawy program merytoryczny, który wygłoszony zostanie w dwóch strefach inspiracji – kosmetycznej i farmaceutycznej. Wykłady to wartość dodana targów i wspaniała okazja do uzyskania bieżących informacji na temat rozwoju obu branż oraz do wzajemnej wymiany wiedzy i doświadczeń.

Wzorem poprzedniej edycji dostawcy surowców zaprezentują nowości produktowe podczas konferencji Be Inspired – Nowości Surowcowe 2022/2023.

Dodatkowo ponownie odbędą się warsztaty dla zakupowców oraz konferencja mikrobiologiczna skierowana do działów laboratoryjnych.

Oferta wystawowa skierowana jest szczególnie do przedstawicieli firm produkujących leki i kosmetyki m.in. do: właścicieli, prezesów, dyrektorów fabryk, kierowników inwestycji, szefów działów badań i rozwoju, kierowników działów jakości i zapewnienia bezpieczeństwa, szefów laboratoriów, kierowników działów zaopatrzenia, szefów utrzymania ruchu, technologów, inżynierów procesów, pracowników działów planowania produkcji, pracowników działu pakowania,  usług, decydentów w działach zakupów, przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży.

Więcej informacji znajduje się na stronie  www.pcidays.pl