PCI Days 2020: Wyjdź na spotkanie z branżą

Od 6 czerwca targi w Polsce nareszcie mogą powrócić do naszych biznesowych kalendarzy! Małymi krokami gospodarka stara się odzyskać stan sprzed pandemii. Firmy aktywnie poszukują kontaktu z nowymi klientami i kierują swoją uwagę w stronę wydarzeń B2B.

Jest to też doskonała okazja, aby wbrew różnym obawom rozwiać wszelkie wątpliwości:

TARGI PCI DAYS 2020 Z CAŁĄ PEWNOŚCIĄ ODBĘDĄ SIĘ W USTALONYM WCZEŚNIEJ NOWYM TERMINIE: 9/10 WRZEŚNIA.

Będzie to PIERWSZE PO KWARANTANNIE wydarzenie dedykowane branży kosmetycznej i farmaceutycznej, na które z niecierpliwością czekają zarówno wystawcy jak i odwiedzający!

Z ogromnym entuzjazmem obserwujemy pierwsze odbywające się na świecie wydarzenia B2B, które odwiedzają całe rzesze gości – poważnych biznesowych klientów, pilnie poszukujących nowych kontaktów i umów. Świadczy to o tym, jak ważne dla branży są takie imprezy i jak bardzo za nimi tęsknimy.

CO PRZYGOTOWALIŚMY DLA CIEBIE?

Na PCI Days spotkasz wiodących producentów i dostawców produktów i usług dla przemysłu farmaceutycznego i kosmetycznego. Oferta, którą przedstawią na swoich stoiskach obejmuje surowce, opakowania, maszyny do produkcji, urządzenia laboratoryjne, urządzenia etykietujące i znakujące, usługi produkcji marki własnej, usługi logistyczne oraz IT. Z pewnością nie zabraknie interesujących prezentacji produktów i cennych rozmów biznesowych w niezapomnianej atmosferze.

Ponadto aktualizujemy program merytoryczny, aby zapewnić wszystkim uczestnikom targów satysfakcjonujące i pełne praktycznej, aktualnej wiedzy wykłady. Liczne prelekcje w dwóch Strefach Inspiracji (Farmaceutycznej i Kosmetycznej), dwie konferencje tematyczne (,,Mikrobiologia produktów kosmetycznych i farmaceutycznych oraz środowiska produkcyjnego? i ,,BE INSPIRED – Nowości Surowcowe 2020/2021?) oraz warsztaty dla zakupowców – to tylko niektóre atrakcje PCI Days 2020!

BEZPIECZEŃSTWO I KOMFORT GOŚCI SĄ NASZYM NAJWYŻSZYM PRIORYTETEM

Wszyscy Goście zostaną również zaopatrzeni w niezbędne środki ochrony osobistej, takie jak maseczki i rękawiczki. Hala targowa Global EXPO jest doskonale przygotowana do wprowadzania wszelkich środków bezpieczeństwa. Jest duża i posiada precyzyjne systemy wentylacji powietrza. W środku można w prosty sposób zadbać o niezbędny odstęp pomiędzy stoiskami i gośćmi. O szczegółach będzie można poczytać już niedługo na stronie głównej PCI Days.

Dodatkowo będzie krążyć bus dowożący Gości PCI Days 2020 z dworców kolejowych Warszawa Wschodnia oraz Warszawa Zachodnia. Orientacyjny rozkład jazdy busa poznamy już niedługo.

NIE PRZEGAP TAKIEJ OKAZJI!

Targi PCI Days to niezapomniane spotkanie z wiodącymi dostawcami produktów i usług dla produkcji leków i kosmetyków, a ponadto możliwość poznania aktualnych trendów rynkowych i surowcowych na lata 2020/2021 oraz innowacyjnych rozwiązań produkcyjnych i wiele więcej!

To także owocnie spędzony czas podczas biznesowych rozmów i nawiązywania cennych kontaktów.

Już dzisiaj zaplanuj swój udział w targach i zarejestruj się na pcidays.pl!

Więcej informacji o targach, wystawcach i programie merytorycznym znajdziesz na stronie internetowej targów oraz w mediach społecznościowych: LinkedIn i Facebook.