Omron Factory 4.0 na Targach WIW

W dniach 14-16 listopada odbędzie się kolejna edycja targów automatyki Warsaw Industry Week. Na targach, swoje stanowisko (Hala F, Stoisko 68) będzie miała firma Omron, światowy lider w dziedzinie automatyki przemysłowej.

Obecnie automatyka przemysłowa to dużo więcej niż PLC, to interdyscyplinarne rozwiązania z zakresu sterowania, kontroli, przemysłu i nadzoru danych, informatyki i wielu innych. Targi Warsaw Industry Week dają duże możliwości zapoznania się z najnowszymi trendami, które stosowane są w automatyce przemysłowej. Na stanowisku Omron będzie można zobaczyć najnowsze rozwiązania z zakresu Industry 4.0 – będzie to m.in. możliwość podglądu on-line produkcji w rzeczywistej fabryce Omron w Holandii. Zwiedzający będą mieli możliwość obejrzenia aktualnych wskaźników wydajności, awarii, parametrów produkcji oraz, dzięki zaawansowanej technologii.
Główną atrakcją stoiska będzie mobilny robot LD – w pełni autonomiczny, inteligentny pojazd, który zwiększa przepustowość, skraca czas przerw maszyn, eliminuje błędy, usprawnia śledzenie materiałów i umożliwiają pracownikom koncentrację na zadaniach wymagających złożonych umiejętności człowieka. Jego możliwości zostaną zaprezentowane na specjalnej przestrzeni LD Playground, a także w zintegrowanym stanowisku zrobotyzowanym, wyposażonym dodatkowo w najnowsze roboty Delta i Scara.

Dopełnieniem jest przegląd oferty do budowy i automatyzacji maszyn – rozpoczynając od sterowników PLC, poprzez falowniki i napędy serwo, systemy wizyjne oraz safety, na komponentach łączeniowych i przekaźnikach kończąc.Prezentacja oferty na Warsaw Industry Week jest odpowiedzą firmy Omron na zapotrzebowanie producentów maszyn – jest nią innowacyjność rozwiązań, ich kompleksowość i użycie najnowszej technologii przy projektowaniu i budowie.
Źródło i zdjęcia: Omron