Od ponad stu lat czyściwa firmy MEWA przekonują swoją jakością

  Czyściwa wielokrotnego użytku firmy MEWA stosowane są tam, gdzie istotna jest jakość czyszczenia, a więc w warsztatach samochodowych, drukarniach, rzemiośle oraz w zakładach przemysłowych. Profesjonalne czyszczenie wymaga czyściw wysokiej jakości.

  Czyściwa firmy MEWA charakteryzują się dużą chłonnością. Szybko absorbują ciecze w ilości dwuipółkrotnie większej niż same ważą. Prawie się nie rwą. Firma MEWA oferuje czyściwa różnego rodzaju do różnych zastosowań – od wytrzymałych i o dużej chłonności, po delikatne do pielęgnacji wrażliwych powierzchni.
  Zależnie zatem od jakości powierzchni przeznaczonych do czyszczenia, MEWA oferuje różne rodzaje czyściwa. MEWATEX to wytrzymałe czyściwo do zastosowania wszędzie tam, gdzie trzeba usunąć zanieczyszczenia powstałe na skutek działania olejów, farb, rozpuszczalników lub tłuszczów.
  Czyściwo to nawet przy ekstremalnym obciążeniu zawsze zachowuje swoje właściwości. Mewatex Plus jest czyściwem przeznaczonym do usuwania zanieczyszczeń z powierzchni wrażliwych na uszkodzenia. Do czyszczenia i polerowania szczególnie delikatnych i wrażliwych powierzchni najlepiej nadaje się czyściwo Mewatex Ultra. Jeśli natomiast trzeba oczyścić nadzwyczaj delikatne wyroby, najlepiej sprawdza się bardzo ekonomiczne w zastosowaniu czyściwo Mewa Protex. 
  MEWA oferuje czyściwa przemysłowe wielokrotnego użytku w ramach usługi pełnego serwisu: firma dostarcza pierwszą partię nowych czyściw do klienta, odbiera w określonym czasie zużyte czyściwa, pierze je w swoich zakładach i ponownie dostarcza czyste do klienta. Na początku ma on 4 tygodnie, by je wypróbować i podjąć decyzję o korzystaniu z usługi. Następnie przygotowywana jest oferta dobrana do potrzeb danego warsztatu/zakładu i ustalany jest cykl wymiany czyściw, stosownie do zapotrzebowania klienta. Zastosowanie systemu czyściw wielokrotnego użytku ułatwia sprawozdawczość w zakresie gospodarowania odpadami, ponieważ czyściwo będące w obiegu zamkniętym wielokrotnego użytku, nie stanowi odpadu.
  Do bezpiecznego przechowywania i transportu zużytych czyściw służą opracowane specjalnie przez firmę MEWA bezpiecznie pojemniki SaCon®. 
  Więcej informacji