Nexans Polska sp. z o.o. ? Nowy analizator LANsense IIM

Przy wykorzystaniu technologii Inteligentnego Zarządzania Infrastrukturą (IIM) zastosowanej w środowiskach centrum danych, tam gdzie kwestiezasilania i chłodzenia stają się coraz ważniejsze, Nexans ? światowy lider w produkcji kabli i ekspert rozwiązań IIM ? ma przyjemność poinformowaćo pojawieniu się na rynku serii analizatorów Mk II.

Ten nowy analizator reprezentuje znaczący krok naprzód w rodzinie analizatorów LAN sense, a rozwój dokonuje się na wielu płaszczyznach. Najbardziej znaczące udoskonalenia dotyczą aspektów środowiskowych analizatora, gdzie całkowite przeprojektowanie podsystemu I/O doprowadziło do 72% redukcji zużycia prądu i 73% redukcji emisji ciepła. Przeprojektowanie osiągnęło również cel 100% zgodności RoHS.

Rob Cardigan, dyrektor ds. produktu LANsense w firmie Nexans, skomentował: ? Tylna płaszczyzna analizatora również została przeprojektowana, co pozwoliło na wykorzystanie standardowych połączeń wciskanych, co z kolei upraszcza projekt i logistykę kabli I/O, dając przewidywane redukcje w czasie przewodzenia tych elementów i zwiększoną elastyczność projektu systemu.

Nowy analizator ma również zwiększoną alokację pamięci wewnętrznej, co usprawnia funkcjonalność i jest pierwszym urządzeniem z nowo zaprojektowanym wyświetlaczem ciekłokrystalicznym, który ułatwia wyświetlanie języków opartych na znakach graficznych ? co jest ważne w zastosowaniach IIM w wielu nowych regionach. Wsparcie techniczne również zostało rozszerzone poprzez zastosowanie dodatkowych testów diagnostycznych i przeprojektowanego panelu stanu analizatora.

www.nexans.pl