MultiWANowe routery QNO

Z początkiem czerwca, firma Konsorcjum FEN podpisała umowę współpracy z QNO Technology Inc. Tym razem, poznański dystrybutor IT, wprowadza na Polski rynek szeroką ofertę gigabitowych routerów multiWAN z zaawansowanymi funkcjami QoS oraz VPN i VPN SSL.

Firma FEN, dobrze znana Resellerom jako dostawca zaawansowanych rozwiązań sieciowych Cisco i Allied Telesis, skupiła teraz swoją uwagę na potrzebach agregacji łącz Internetowych. To efekt sugestii Resellerów, którzy dość często spotykali się z problemem wykorzystania kilku łącz od różnych dostawców Internetowych w tym samym czasie. Routery QNO skutecznie rozwiązały ten problem. Wiele portów WAN (do 8!) i zaawansowane mechanizmy Quality of Service (analiza ruchu IP do 7 warstwy) pozwalają łatwo zestawić stabilne i bezpieczne połączenia oraz efektywnie wykorzystać pasma.
Potężny firewall, filtr Internetowy i zarządzanie pasmem do warstwy 7, agregacja łączy oraz routing strategiczny to główne wyznaczniki dobrego routera SMB.
Architektura routerów QNO bazuje na dwurdzeniowych procesorach MIPS64 Dual-Core oraz wielozadaniowym oprogramowaniu. Umożliwia to akcelerację sprzętową do zapewniania ważnym aplikacjom/użytkownikom priorytetowego dostępu.

Oferta routerów QNO zawiera urządzenia obsługujące tunele VPN IPSec i VPN SSL. Najwyższe modele mogą zestawić  do 1000 tuneli IPSec i 500 PPTP oraz od 100 do 700 tuneli VPN SSL.

?Wachlarz modeli routerów QNO jest bardzo szeroki. Rekomendowane są dla firm i instytucji posiadających od 100 do 750 stanowisk komputerowych. Mogą obsługiwać nawet 1012 hostów! Jestem pod wrażenie możliwości tego sprzętu i dlatego zachęcam wszystkich do jego przetestowania. Jestem również przekonany, że konstrukcje, znane wcześniej z popularnych routerów serii RV, doskonale sprawdzą się w instalacjach naszych Partnerów. Dla pierwszych 5 klientów przygotowałem 10% upust za inicjatywę?  ? mówi Daniel Żukowski, BU Manager

Routery QNO objęte są 2-letnią gwarancją i pełną opieką szkoleniowo-serwisową dystrybutora.

Oferta dostępna na www.fen.pl/qno