Mitsubishi Motors realizuje projekt EcoLab

?Zrównoważona mobilność” stała się modnym hasłem, które dla wielu jest wciąż zagadką. Zarówno sama koncepcja, jak jej aspekty fiskalne i ograniczenia, normy i standardy, do których się odnosi, technologie, których dotyczy itp., aż po sprawy związane z przepustowością ruchu drogowego, dostępnością stacji ładowania baterii oraz różnic między dostępnymi rozwiązaniami elektrycznymi ? wszystko wymaga wyjaśnienia, szczególnie teraz, gdy elektromobilność stopniowo staje się elementem głównego nurtu rozwoju motoryzacji, co udowodniło Mitsubishi Motors poprzez model Outlander PHEV.

To właśnie stanowi rację bytu nowego projektu EcoLab, właśnie ogłoszonego przez Mitsubishi Motors Spain w Madrycie.

EcoLab zaprezentuje się od października 2018 r. do lutego 2019 r. podróżującym do 15 różnych miast w całej Hiszpanii w ramach road show, proponując uczestnikom warsztaty i prelekcje na temat ekonomii jazdy i sposobów poprawienia wydajności paliwowej, oznakowań środowiskowych, ograniczeń ruchu, a także poruszając praktyczne tematy ? frachtu, emisji itp.

Komentując tę inicjatywę, Jorge Belzunce (dyrektor generalny Mitsubishi Motors Spain) powiedział: ?Mitsubishi Motors chce projektem Ecolab pomóc społeczeństwu przełamać szum informacyjny i uporządkować lawinę często sprzecznych informacji o mobilności jutra i o istniejących już dzisiaj rozwiązaniach alternatywnych. Chcemy dzielić się naszą wizją i pomagać w rozwiewaniu wielu wątpliwości.?

Ostatecznie EcoLab pomoże również w promowaniu idei, że od zrównoważonej mobilności zależy koegzystujący z czystym środowiskiem postęp gospodarczy i społeczny. Szczegóły dostępne na stronie: www.ecolab-mitsubishi.es.

Źródło: Mitsubishi Motors