Laureaci XI edycji Konkursu ASTORA na najlepszą pracę dyplomową

  W ramach działań wspierających edukację firma ASTOR ogłasza co roku Konkurs ASTOR na najlepszą pracę dyplomową wykonaną w oparciu o oferowane przez firmę produkty. Uroczyste wręczenie nagród oraz spotkanie laureatówi promotorów prac z przedstawicielami organizatora konkursu odbyło się 27 listopada br. w krakowskim hotelu Radisson.
  W tegorocznej edycji jury przyznało 3 nagrody główne oraz wyróżnienie. Autorzy najlepszych prac otrzymali nagrody pieniężne: I miejsce – 5000 zł, II miejsce – 3000 zł, III miejsce – 1500 zł.
  Po raz pierwszy konkurs zorganizowano w 1998 r. i od tamtej pory cieszy się zainteresowaniem studentów kierunków technicznych. W dotychczasowych edycjach do konkursu zgłoszono około 100 prac z różnych ośrodków akademickich w Polsce.
  Nagradzane w konkursie prace prezentują bardzo wysoki poziom merytoryczny, obejmują oryginalne rozwiązania i niejednokrotnie są wdrażane w przemyśle, a w większości przypadków stanowią o rozwoju kariery zawodowej absolwenta. Wśród laureatów poprzednich edycji konkursu są obecni pracownicy firmy ASTOR.
  Studenci przygotowujący takie prace mogą liczyć na wsparcie i konsultacje merytoryczne specjalistów z firmy ASTOR.
  Jury konkursu ocenia: innowacyjność, poziom technicznego wykonania pracy, możliwość wdrożenia rozwiązania w praktyce, złożoność opisywanego zagadnienia, ilość produktów z oferty ASTOR wykorzystanych w pracy, poziom integracji poszczególnych elementów systemu oraz stopień wykorzystania zaawansowanych funkcji produktów.
  Już dziś firma zaprasza studentów do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu i wyboru tematu prac związanych z produktami z oferty ASTOR. Zgłoszenia prac przyjmowane są do 30 września 2010 r. Regulamin konkursu oraz szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.konkurs.astor.com.pl