Kręci Cię mechatronika, robotyka i inżynieria? Sprawdź się, biorąc udział w wyzwaniu firmy Michelin

Największy w Europie i jeden z największych na świecie producent opon organizuje wyzwanie dla studentów, dzięki którym każdy kogo interesuje szeroko pojęta inżyniera, mechatronika czy robotyka, może sprawdzić jak jego wiedza merytoryczna ma się do praktycznych zagadnień w tym obszarze.

Punktem wyjścia do stworzenia zadań, poprzez platformę internetową – MilionYou jest przybliżenie studentom wyzwań przed jakimi staną rozpoczynając karierę. Program Michelin stawia na edukację poprzez praktykę oraz budowanie wartości uczestników poprzez aktywne nagradzanie ich wkładu.   

Program stanowi uzupełnienie krajowego systemu edukacji w pracę na realnych zagadnieniach. Opiera się na praktyce i aktywnym poszukiwaniu doświadczenia.

Platforma, na której znajduje się wyzwania daje uczestnikom możliwość pozyskiwania referencji, certyfikatów potwierdzających ich kompetencje oraz atrakcyjnych nagród.

Samo wzięcie udziału w wyzwaniu jest bardzo proste. Wystarczy zalogować się na platformie https://millionyou.pl/innowatorzy/warsztat-michelin i rozwiązać dostępne na niej wyzwanie. Wszystkich zadań nie trzeba rozwiązywać tego samego dnia, można rozłożyć je w czasie.

Za rozwiązanie każdego z etapów przyznawane są mniejsze nagrody, a za poprawne rozwiązanie wszystkich 3 etapów przewidziana jest nagroda główna.