KOMPOZYT-EXPO® 2013 – weź udział w najważniejszym wydarzeniu branży kompozytów w Polsce

21-22 listopada 2013 r. to niezwykle ważna data, której nie mogą przeoczyć specjaliści branży kompozytów w Polsce. To właśnie w tych dniach odbędzie się 4. edycja krakowskich Targów KOMPOZYT-EXPO® – uważanych za najważniejsze i jedyne tego typu branżowe wydarzenie w Polsce. Będą one kolejny raz doskonałą okazją do nawiązania kontaktów biznesowych, wymiany informacji oraz doświadczeń z rynków światowych. Międzynarodowa obsada, ogromna ilość branżowych nowości – maszyny w cyklu produkcyjnym, strefa prezentacji technicznych oraz obecność blisko 2 tysięcy zwiedzających – to krótkie podsumowanie ubiegłorocznej edycji i zarazem zapowiedź tego co przed nami.

Targi KOMPOZYT-EXPO® zainaugurowały w 2010r. i szybko zdobyły sympatię przedstawicieli branży. Wydarzenie nabrało międzynarodowego charakteru. W zgodnej opinii firm biorących udział w Targach, KOMPOZYT-EXPO® to wydarzenie na światowym poziomie, niczym nie ustępujące najlepszym zagranicznym imprezom, ciągle zyskujące na znaczeniu. Są przede wszystkim doskonałą okazją do nawiązania kontaktów, wymiany informacji oraz doświadczeń z rynków europejskich.

W minionej edycji Targów wzięło udział blisko 170 wystawców z Polski i z zagranicy oraz ponad 2 tys. specjalistów m.in. z Czech, Niemiec, Słowacji, Francji, Białorusi, Rosji, Włoch, reprezentujących przemysł motoryzacyjny, lotniczy czy budowlany, jak również inne branże, w których wykorzystuje się kompozyty. Po raz pierwszy w historii imprezy zaprezentowane zostały maszyny w cyklu produkcyjnym.

– Bywam m.in. na targach w Düsseldorfie i nie sądziłem, że Kraków prezentuje tak wysoki poziom. Widać ogromny rozwój KOMPOZYT-EXPO®. Pierwszego dnia były tłumy – wiele osób z zagranicy. W przyszłym roku z pewnością wrócimy i powiększymy nasze stoisko, aby móc sprostać ogromnemu zainteresowaniu naszych klientów – mówił podczas zeszłorocznej edycji Mateusz Tymowski z firmy Protym Sp. z o.o.

Targi KOMPOZYT-EXPO® to wydarzenie dedykowane profesjonalistom – dostawcom  surowców, producentom materiałów kompozytowych, usługodawcom, producentom i dostawcom maszyn i narzędzi oraz dostawcom oprogramowania umożliwiającego projektowanie i modelowanie materiałów. W jednym miejscu i czasie gromadzą decydentów, kadrę zarządzającą, inżynierów, technologów, projektantów, konstruktorów z wielu branż.

Bogata, stale rozwijana formuła Targów to nie tylko prezentacja branżowych nowości, ale także prezentacje techniczne produktów i usług. Więcej informacji na stronie www.kompozyty.krakow.pl