Kompleksowe rozwiązania dla Przemysłu 4.0 dzięki partnerstwu EDOCS SYSTEMS i Europa Systems

EDOCS SYSTEMS ? rzeszowska firma oferująca rozwiązania w obszarze Przemysłu 4.0 nawiązała partnerstwo z Europa Systems ? światowej klasy producentem i integratorem systemów automatyki magazynowo ? przemysłowej. W efekcie EDOCS SYSTEMS stał się strategicznym dostawcą i partnerem w zakresie konstruowania inteligentnych systemów opomiarowania oraz sterowania do kompleksowych rozwiązań intralogistycznych oferowanych przez Europa Systems. Dzięki tej współpracy firma EDOCS SYSTEMS pozyskała środki na rozwój i unowocześnienie swoich rozwiązań, w tym sztandarowego produktu – systemu do zarządzania produkcją EDOCS MES.

EDOCS MES to system dostosowany do potrzeb małych i średnich firm produkcyjnych, które chcąc sprostać wymaganiom współczesnego rynku wdrażają rozwiązania Przemysłu 4.0. EDOCS MES zapewnia monitorowanie i optymalizację procesów produkcyjnych umożliwiając obniżenie kosztów produkcji. Nowa wersja systemu zawiera między innymi unowocześnione rozwiązanie Visual Mobile Management ? intuicyjny, oparty na doświadczeniach specjalistów od zarządzania produkcją system raportowania danych oraz informacji zarządczych. Dzięki webowej aplikacji dostosowanej do urządzeń mobilnych, możliwe jest wsparcie zarządzania firmą z dowolnej lokalizacji.

?W dzisiejszych czasach szybki dostęp do danych pomaga efektywniej zarządzać biznesem. Dzięki połączeniu sił oraz know-how Europa Systems i EDOCS SYSTEMS, ściślej zintegrujemy potencjał technologiczny naszych rozwiązań w zakresie kompleksowych projektów w obszarze informatyzacji i automatyzacji procesów produkcyjnych i magazynowych. EDOCS SYSTEMS to rozwiązania dla Przemysłu 4.0 i zespół zdolnych informatyków i automatyków, którzy są w stanie tworzyć kolejne, zaawansowane rozwiązania oraz wspierać rozwój produktów oferowanych przez Europa Systems.?- wyjaśnia Marcin Tomkiewicz ? Prezes Zarządu Europa Systems oraz EDOCS SYSTEMS.


Europa Systems
EDOCS SYSTEMS