Klejenie tworzyw sztucznych bez tajemnic

  Klejenie tworzyw sztucznych jest jedną z bardziej złożonych, ale i najmniej znanych technik. W warunkach przemysłowych technika ta wymaga nie tylko specjalnych urządzeń, lecz także dużego doświadczenia, którym podzielił się Marek Bernaciak w swojej pierwszej książce: „Klejenie Tworzyw Sztucznych”.
  Pierwszy informator technologiczny Marka Bernaciaka pt. „Klejenie Tworzyw Sztucznych” to 25 lat eksperymentów i doświadczeń w pigułce. Powstał szczególnie z myślą o inżynierach, używających technologii klejenia lub dopiero wprowadzających ją do produkcji.
  CZYSTA PRAKTYKA
  Informator zawiera wiele praktycznych rysunków wykonanych techniką 3D, fotografii i użytecznych wskazówek. Dzięki niemu widać jak na dłoni, że klejenie jest technologią przyszłości, choćby z tego względu, że wygrywa w konkursie na najlepszy stosunek ciężaru do sztywności.
  DLA KOGO?
  „Klejenie Tworzyw Sztucznych” jest informatorem, który przyda się każdemu kto chce wprowadzać technologię klejenia lub każdego, kto chce lepiej zrozumieć pracę AMB Technic i łatwiej z nią współpracować. www.klejenietworzywsztucznych.pl www.amb.pl