Już 28 września startuje druga edycja wyjątkowego konkursu – Liga Mistrzów Automatyki WAGO

Konkurs skierowany jest do automatyków, programistów, projektantów, integratorów, studentów i wszystkich pasjonatów automatyki.

Zasady uczestnictwa są bardzo proste: wystarczy opisać pomysł, projekt lub realizację, w której zastosowano lub można zastosować komponenty automatyki WAGO i przesłać wraz ze zdjęciem na stronę http://openandeasy.pl/  Zgłoszenia na stronie przyjmowane będą od 28 września do 23 listopada. Każde poprawne zgłoszenie konkursowe zostanie nagrodzone zestawem upominków od WAGO.

Konkurs podzielony jest na dwa etapy.

W pierwszym etapie internauci głosują poprzez stronę http://openandeasy.pl/ na wybrane projekty. Trzy zgłoszenia konkursowe, które zbiorą najwięcej polubień  otrzymają nagrodę specjalną o wartości kilkuset złotych.

Do drugiego etapu komisja konkursowa wyłoni po trzech finalistów wśród profesjonalistów i  studentów, którzy powalczą w final battle o nagrodę główną w swoich kategoriach. Finałowa rozgrywka odbędzie się w dniach 2-3 grudnia 2020 w siedzibie organizatora. Organizator zastrzega sobie prawo wyłonienia większej liczby laureatów, a tym samym wicemistrzów w obu kategoriach.

Zwycięzcy Ligii Mistrzów Automatyki WAGO otrzymają tytuły: Mistrza Automatyki WAGO 2020 w Kategorii Profesjonalista oraz w Mistrza Automatyki WAGO 2020 w Kategorii Student.

W Kategorii Profesjonalista przewidzieliśmy nagrody w postaci voucherów na zakup produktów WAGO o wartości od 6000 PLN ? 3000 PLN.  W Kategorii Student natomiast nagrodami będą zestawy startowe WAGO o wartości od 5000 PLN ? 3000 PLN.


WAGO