IX edycja konferencji Top Industry Summit już wkrótce w Warszawie

    Jedno z najważniejszych wydarzeń branży przemysłowej ? konferencja Top Industry Summit odbędzie się 14 października w The Westin Warsaw. Zwieńczeniem całodniowej części merytorycznej wydarzenia będzie wieczorna gala rozdania statuetek ?Diamenty Top Industry?.

    Celem konferencji organizowanej przez organizację biznesową Executive Club jest zainicjowanie otwartej debaty  pomiędzy autorytetami biznesowymi i naukowymi o wyzwaniach, jakie stwarza postępująca czwarta rewolucja przemysłowa. Zaproszeni eksperci ze świata nauki i biznesu podzielą się swoją wiedzą dotyczącą aktualnych trendów i technologii panujących w branży. Wśród poruszonych zagadnień będą m.in.: Machine Learning, IoT, Big Data, Digital Twins. Przybliżone zostaną konkretne procesy takie jak budowa inteligentnej fabryki krok po kroku, automatyzacja i robotyzacja przedsiębiorstw oraz realizacja strategii sektora energetycznego w drodze do neutralności klimatycznej. Opowiemy również o zagrożeniach dla biznesu oraz odpowiemy na pytanie czy proptech zminimalizował skutki pandemii?

    Zgodnie z tradycją, zwieńczeniem konferencji będzie wieczorna gala rozdania ?Diamentów Top Industry?. Kapituła konkursowa uhonoruje w ten sposób wyróżniające się spółki oraz osobowości branży za najważniejsze osiągnięcia, projekty i inwestycje zrealizowane na przestrzeni minionego roku.

    Więcej informacji o wydarzeniu dostępnych jest na stronie konferencji: https://executiveclub.pl/top-industry-summit/ Chęć udziału w tegorocznej edycji prosimy zgłaszać na adres mailowy: potwierdzenia@executiveclub.pl