GETAC PS236 – wzmocniony Handheld z GPS i modemem 3G

Firma ELMARK Automatyka dystrybutor marki GETAC wprowadziła do swojej oferty nowy handheld PS236. Urządzenie spełnia surowe normy wytrzymałościowe MIL-STD-810G oraz IP67 a dzięki wbudowanemu odbiornikowi GPS oraz modemowi 3G doskonale sprawdza się jako narzędzie do GIS.

Urządzenie oparte jest na systemie Windows Mobile 6.1 i wyposażone jest w procesor PXA310 806MHz. Obraz wyświetlany jest na 3,5? dotykowym ekranie VGA (480 x 640) wykonanym w technologii Sunlight Readable ( wysoka czytelność w słońcu ). 20-kanałowy GPS SiRF Star III, który wyznacza współrzędne z dokładnością 1 metra w połączeniu w zbudowanym aparatem cyfrowym 3 MPx z autofokusem, e-kompasem i wysokościomierzem daje możliwość zrobienia zdjęć wraz z informacją o położeniu i wysokości. Opcjonalny modem 3G daje możliwość szybkiej wymiany danych. Wbudowane porty RS-232 oraz USB pozwalają na podłączenie kolejnych zewnętrznych urządzeń.

Getac PS236 to doskonale narzędzie do GIS ale także idealne rozwiązanie dla inkasenta, inżynierów budowy czy służb bezpieczeństwa publicznego.

www.elmark.com.pl