Firma Rockwell Automation została uznana za wizjonera w branży

Szeroka oferta firmy Rockwell przyspiesza transformację systemów produkcyjnych u rosnącej liczby klientów na całym świecie

Rockwell Automation, największa na świecie firma specjalizująca się w automatyzacji przemysłu i transformacji cyfrowej w badaniu Gartner Magic Quadrant dotyczącym systemów realizacji produkcji (MES) otrzymała tytuł Wizjonera za system FactoryTalk? Production Centre, z kolei przejęta przez nią Plex Systems, tytuł Lidera za platformę Smart Manufacturing Platform.

Wyróżnienie przez Gartner Magic Quadrant 2022 świadczy o szybko rosnącym zasięgu rynkowym i uznaniu branży dla całej oferty systemów realizacji produkcji firmy. Klienci firmy Rockwell mogą teraz korzystać z rozwijającej się perspektywy, obejmującej szeroki zakres branż.

?Cieszymy się z wyróżnienia naszej oferty systemów realizacji produkcji w Gartner Magic Quadrant 2022? ? powiedział Brian Shepherd, wiceprezes Rockwell Automation ds. oprogramowania i sterowania, który zauważył, że interpretacja funkcjonalności tych systemów przez firmę Gartner wykracza poza tradycyjną definicję, obejmując wszystkie funkcje na poziomie przedsiębiorstwa, związane z operacjami biznesowymi, systemami inżynieryjnymi i automatyzacją fabryki.

?Jesteśmy dumni, że Rockwell FactoryTalk otrzymało tytuł Wizjonera za przełomowe rozwiązanie w zakresie orkiestracji funkcji systemu realizacji produkcji? ? dodał Shepherd. ?Uważamy, że uznanie firmy Plex za Lidera pokazuje również wpływ i wartość, jaką Smart Manufacturing Platform zapewnia klientom. Naszym zdaniem docenienie kompleksowej oferty firmy Rockwell przez Gartner jeszcze bardziej podkreśla synergię między tymi ofertami?. 

Pełna oferta firmy Rockwell w zakresie zarządzania działalnością operacyjną obejmuje rozwiązania Plex Systems i FactoryTalk ProductionCentre z funkcjami takimi jak:

  • systemy realizacji produkcji, 
  • QMS, 
  • planowanie łańcucha dostaw, 
  • monitorowanie produkcji oraz 
  • zarządzanie wydajnością aktywów. 

FactoryTalk ProductionCentre oferuje szeroki zakres funkcji i możliwości wymaganych w branżach podlegających ścisłym regulacjom prawnym. Firma Plex oferuje jedyną jednoinstancyjną platformę produkcyjną SaaS (oprogramowanie jako usługa) dla wielu dzierżawców, która działa na dużą skalę, obsługuje ponad 700 klientów i zarządza ponad ośmioma miliardami transakcji dziennie. Łącznie oferta firmy Rockwell w zakresie zarządzania działalnością operacyjną zapewnia najlepsze rozwiązania dla najszerszego grona klientów, umożliwiając dokonanie cyfrowej transformacji prowadzonej działalności operacyjnej.

Dowiedz się więcej o pozycji firmy Rockwell jako Wizjonera tutaj i firmy Plex jako Lidera tutaj w badaniu Magic Quadrant 2022 dotyczącym systemów realizacji produkcji. 


Rockwell Automation