Farnell element14 wyróżniony tytułem Dystrybutora Roku 2013 przez CamdenBoss

    Farnell element14, w uznaniu współpracy w minionym roku, został wyróżniony tytułem Dystrybutora Roku 2013 przez jednego z partnerów firmy, CamdenBoss.
    Jesteśmy bardzo zadowoleni z przyznania tytułu Dystrybutora Roku 2013 przez CamdenBoss w uznaniu naszej działalności dystrybucyjnej w 2013 roku. To partnerstwo pozwoliło nam wzmocnić pozycję lidera w Europie z jedną z najlepszych ofert produktowych – powiedział Steve Herd, Globalny Dyrektor Produktu (złącza) w Farnell element14.
    Wieloletnie doświadczenie i kompetencje Farnell element14 w zakresie dystrybucji, wprowadzania nowych produktów na rynek, czy logistyki przyczyniły się do wzrostu biznesowego CamdenBoss w 2013 roku. 
    Zaangażowanie Farnell element14 w rozwój partnerstwa przerosło nasze oczekiwania. Nasza współpraca stała się niezwykle bliska we wszystkich aspektach – wprowadzania nowych produktów na rynek, logistyki i strategii penetracji rynku. Nasza partnerska relacja stworzyła w ostatnim roku solidną platformę dla kontynuacji satysfakcjonującej współpracy – powiedziała Nicola Kay, Dyrektor Zarządzający w firmie CamdenBoss.
    Nasze działania nie ograniczają się tylko do sprzedaży nastawionej na wynik finansowy, to zaangażowanie każdego z nas we wspólny sukces – powiedziała Chrissy Cooper, Dyrektor ds. Dystrybucji i Sprzedaży.